فهرست
باقری نیا: اگر استقلال این همه موقعیت داشت 10 تا گل میزد!/ از مدیریت خواستم مربی دیگری را به جای من بیاورد
باقری نیا: اگر استقلال این همه موقعیت داشت 10 تا گل میزد!/ از مدیریت خواستم مربی دیگری را به جای من بیاورد

باقری نیا: اگر استقلال این همه موقعیت داشت 10 تا گل میزد!/ از مدیریت خواستم مربی دیگری را به جای من بیاورد

آی اسپورت- عبدالمجید باقری‌نیا بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال در حالی که از سوی خبرنگاران حاضر در نشست تشویق شد، در پاسخ به این سوال که امروز حق تیمش باخت نبود و چه نظری در این مورد دارد، گفت: بدترین هفته ما در 3 ماه اخیر بود. باشگاه حرکت بدی کرد درصد کمی از قرارداد بازیکنان را داد که همه چیز را بهم ریخت! نمی‌دانید این هفته چقدر حرف زدم تا این بازیکنان آماده شوند که فوتبالی را بازی کنند که شما دیدید. صحبت دوستم قلعه‌نویی را می‌گویم حریف در نیمه دوم کاری نکرد تیمی که جدول نشان می‌دهد بهترین ایران است. 2 اشتباه کردیم و دروازه ما باز شد. با این بضاعت و امکاناتی که داریم به این تیم افتخار می‌کنم به آنها خسته نباشید می‌گویم هر تیم دیگری بود امروز فوتبال بازی نمی‌کرد چه بچه‌های خوزستانی و چه غیر خوزستانی ها خوب بودند. بازیکنان تیم حریف ملی پوش بودند بازیکن برزیلی ما هم امروز قرارداد بسته و از فردا کار خود را دنبال می‌کند.

وی افزود: دیروز بعد از اتمام تمرین تیغ‌نورد و زنیدپور هر کدام 13 تا 14 پنالتی زدند. زنیدپور دیروز همه را گل کرد. همه پنالتی ها را زمینی و چپ زد اما امروز راست و بالا زد. نمی‌دانم این طلسم را چطور بشکنیم این همه موقعیت بسازیم اما گل نکنیم اگر استقلال این همه موقعیت داشت بیش از 10 گل می‌زد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در ادامه عنوان کرد: شما فکر می‌کنید ما هفته قبل آنقدر خوب بازی نکردیم. شما وقتی طرحی دارد و مقابل استقلال که 3 بازی ما را آنالیز کرده است خیلی خوب بازی کردیم. بچه ها ما شارژ بودند. بله بازی با استقلال از لحاظ روحی کمک می‌کند اما از لحاظ تاکتیکی نه. ما امروز از لحاظ تاکتیکی خیلی خوب کار کردیم.

وی در مورد اینکه باید مشکل گلزنی را حل کند، خاطرنشان کرد: بیشترین تمرکز و فکرم این است که چطور این مشکل را حل کنیم. مهاجم گل زن معمولا ذاتی گلزن است. امیدوارم این بازیکن برزیلی جدید مشکل ما را حل کند. در کنار آن باید سایر مشکلات هم حل شود. حموله اینجا هست از نظری خواستم برای اینکه شوکی به تیم وارد شود کس دیگری را برای تیم بیاورد من تلاش می‌کنم نه اینکه قول بدهم.

باقری‌نیا گفت: از حسن توجه شما تشکر می‌کنم اما آیا من باید بازیکن بگیرم من یک لیست 10 نفره همین الان به باشگاه می‌دهم مشکلات بزرگی داریم. روز گذشته نظری مصاحبه کرد. از او پرسیدند برای تغییر کادرفنی برنامه دارید او گفت ما مشکلات بزرگتری داریم ما با هزار مشکل می‌جنگیم. بازیکن برزیلی ما فردا می‌آید شما به من بگویید او را باید کجا ببریم؟

سرمربی نفت مسجدسلیمان در ادامه اظهار داشت: ما آزمایشات زیادی کردیم. ما بازی با صبای قم با 3 دفاع بازی کردیم. یک بازی سالارزاده محروم شد. اگر یک نفر دیگر مصدوم می‌شد دیگر بازیکن نداشتیم با توجه به شرایط بازی می‌کنیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد: دیروز یک چک 15 درصدی به بچه ها دادند که هیچکدام نگرفتند وعده اصلی 40 درصد بوده است قرار بود هفته دوم 40 درصد را بدهند. بچه ها گفتند این چک را بگیریم بقیه را کی می‌دهند من هم این سوال را پرسیدیم اما جوابی نگرفتم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تأکید کرد: من تصمیم گیر نیستم یک بار باید در مورد مشکلات حرف بزنیم و این مسئله را حل کنیم من به همین خاطر به مدیرعامل می‌گویم مربی را عوض کنید تا شوک وارد شود در حالی که مشکل جای دیگری است. به اصولی در کارم اعتقاد دارم و می‌خواهم بازیکن ناراضی را راضی کنم.

در پایان کنفرانس مطبوعاتی بازهم مجید باقری‌نیا از سوی خبرنگاران مورد تشویق قرار گرفت.

 

     
آی اسپورت
2014-09-05 01:21:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر