فهرست
«شفر» زکی‌پور، قائدی و بویان را نمی‌خواهد
«شفر» زکی‌پور، قائدی و بویان را نمی‌خواهد

«شفر» زکی‌پور، قائدی و بویان را نمی‌خواهد

آی اسپورت - وینفرد شفر، همان‌طور كه مسئولان استقلال گفته‌اند، لیست شفاهی خود را به باشگاه گفته تا در صورت تمدید قراردادش، سریعاً بازیكنان مورد نظرش را جذب كنند. در این بین شایعاتی درباره وضعیت چند بازیكن هم شنیده می‌شود.

ظاهراً اولین بازیكنی كه قراردادش فسخ می‌شود، میلاد زكی‌پور است. این بازیكن با آبی‌ها قرارداد دارد ولی این روزها مصدوم است و نمی‌تواند بازی كند. شفر گویا از كیفیت این بازیكن اصلاً راضی نیست و قصد دارد او را كنار بگذارد. شایعات از آن حكایت دارد كه شفر حتی به دنبال چند مدافع چپ است و قطعاً در این پست بازیكن می‌آورد.

شایعه داغ دیگر درباره وضعیت مهدی قائدی است. آنچه در ظاهر دیده می‌شود، این است كه او نمی‌تواند حالاحالاها بازی كند. علاوه بر مشكل جسمانی، او دادگاهی شده و باید به خاطر تصادف اخیر مقابل قانون پاسخگو باشد. البته وكیل این بازیكن كه یك خانم است، تلاش كرده تا ثابت كند مهدی پشت فرمان نبوده ولی تا این لحظه ناكام مانده است. طبق كروكی اولیه پلیس، قائدی پشت فرمان بوده و اگر این مسئله قطعاً ثابت شود این بازیكن محكومیت سنگینی خواهد داشت و در آن صورت بازگشت دوباره‌‌اش به میادین، با تأخیر زیادی مواجه می‌شود. با توجه به این مشكلات شنیده می‌شود احتمالاً قائدی در لیست استقلال برای فصل بعد نیست. شفر دوست دارد تیمش در آرامش باشد ولی قائدی از زمان حضور او سه بار این آرامش را به هم زد و باعث حاشیه‌سازی برای استقلالی‌ها شد.

بازیكن سومی كه شایعات داغی درباره‌‌اش شنیده می‌شود، بویان است. او به تازگی به جمع آبی‌ها ملحق شده ولی به هیچ‌وجه كارایی نداشته است. این بازیكن در همان بدو ورود مصدوم شد و شایعاتی هم درباره چگونگی خریدش به گوش می‌رسید. شفر تصمیم گرفته این بازیكن را هم از لیست تیمش حذف كند تا جا برای جذب یك خارجی دیگر باز شود.

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2018-03-19 18:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
امیرعباس
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
شفر جان تورو به هرکی می پرستی من حاضرم این سه نفر باشند ولی جابر انصاری و علی قربانی برن شفر بهمون رحم کن ما دیگه نمی تونیم این دو نفرو تحمل کنیم ...شفررررررر
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
خودتون میگید شایعات پس بیخیال .لیست خروج استقلال بنظرم این نیست قاعدی سهمیه بزرگسال که نیست ک بخوادکنارش بذاره بویان با نظر خودش جذب شده ،زکی پور هم باوجودانتقاداتی که بهش وارده در صورت ترانسفر نورافکن موندنیه وتازه نیاز به یه دفاع چپ دیگه هم داریم ،بنظرم لیست خروج ما جابر و قربانی و پادو خواهند بود ودرصورت موندن نورافکن شاید زکیپور
ali
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
خیلی استدلال منطقی تری بود تا نوشته بی سر و ته بالا!
۸
علی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
آقای فردوسی پور، این بویان شبیه به بازیکنان اوکراینی نبود؟ پس چرا سکوت کرده اید؟
شاید هم بازیکنان اوکراینی فقط اسم رمزی بود برای زدن پرسپولیس ؟
موراتا
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۱۹
بازیکنان اوکراینی گاهی بازی میکردن فوروارده چندین بار به عتوان ذخیره به میدان اومد حتی تو دربی دفاعه هم یه نود دقیقه کامل با صبا تو زمین بود این بویان که کلا یه دقیقه هم بازی نکرده
۷
علی
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۳
آقای فردوسی پور، این بویان شبیه به بازیکنان اوکراینی نبود؟ پس چرا سکوت کرده اید؟
شاید هم بازیکنان اوکراینی فقط اسم رمزی بود برای زدن پرسپولیس ؟
داود
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۲۱
من حس میکنم بویان رو شفر انتخاب نکرده
۱
عمر آسوده بخواب که بغداد بیدار است
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
اینا همه حاشیه سازی آی اسپورت هست برا بهم زدن آرامش استقلال ، بیدار باشید هوادارای واقعی ، آی اسپورت که رسالتش کاملا مسخصه برا ما تاجیا .
۴
شاه فرهاد،خریبین،بغداد یا شفر و...کدوم پدرتونه؟؟
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
زکی پور ٬قربانی٬جابر انصاری و بویام برن.قائدی که اصا
۴ ۱
پدر واقعی
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷، ۰۶:۳۴
صفر ایرانپاک
محسن
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
چه فاجعه ای شد این بویان.از اولش پیدا بود و پیدا هست که چه آواری قراره روی استقلال بیاد:هنوز که بازی نکرده و فصل هم تمام شد.درخواست غرامت و کسر امتیاز کی اجرا میشه؟!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر