فهرست
ایراندوست: هواداران سپاهان به ما انگیزه دادند
ایراندوست: هواداران سپاهان به ما انگیزه دادند

ایراندوست: هواداران سپاهان به ما انگیزه دادند

 آی اسپورت- نصرت ایراندوست سرمربی ملوان بعد از تساوی باارزش در اصفهان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. آقا نصرت حرف هایش را با تشکر از هواداران اصفهانی آغاز کرد و گفت: ابتدا و قبل از هرچیز باید از مهمان نوازی سپاهانی‌ها تشکر کنم. در این یک روز و نیمی که در اصفهان بودیم تمامی خواسته‌های ما برآورده شد و باید بابت این موضوع از اصفهانی‌ها تشکر کنیم. نکته جالب برای ما تشویق هواداران سپاهان بود که به تیم ما نیز در ابتدای دیدار انگیزه داد و در ادامه دیدار نیز تیم خود را تشویق کردند.

ضدحملات ما جواب داد
بازی جوانمردانه ای را شاهد بودیم. سپاهان با توجه به نتایج اخیر در خانه نیاز مبرم به کسب پیروزی و ۳ امتیاز داشت بنابراین یک رقابت سخت و پرفشار پیش رو داشتیم. ما برای مقابله با خط حمله زهردار سپاهان از سیستم دفاع و ضد حمله استفاده کردیم که البته با نتیجه به دست آمده به هدف خود نیز دست پیدا کردیم.

اشتباه دروازه بان ملوان
ملوان دو دروازه بان خوب دارد اما گاهی دروازه بان نمی‌تواند عملکرد مورد انتظار را داشته باشد اما معتقدم حسینی وظیفه خود را به خوبی ایفا کرد.مشکل ما دروازه بان نیست، مشکل ما بدشانسی است که در دیدارهایی برابر تراکتورسازی، راه آهن و سپاهان ایجاد شده که ابتدا گل دریافت می‌کنیم. باید این طلسم را بشکنیم تا شرایط برای تیم ما تغییر کرد.

دفاع 3 نفره سپاهان
سپاهان با 3 مدافع به میدان می آید که این نوع دفاع، مخصوص تیم‌های بزرگ جهان است و سپاهان هم تیم بزرگی است که از این شیوه دفاع استفاده می‌کند.

تشکر از مالک ملوان
مالک باشگاه قبل از دیدار به من گفت که در کنفرانس بگویم همه امکاناتی که می‌خواستم فراهم نشده. او می خواهد که بار را از روی دوش من بردارد. این حق مردم انزلی است که تیم خود را بهترین تیم شهرستانی بدانند البته در سال های اخیر سپاهان این عنوان را کسب کرده است. ملوان تیمی است که به پوست اندازی نیاز دارد و مدیرعامل باشگاه قول داده که چند بازیکن خوب جذب کند

     
آی اسپورت
2014-09-05 01:07:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر