فهرست
شکایت دوباره آرفی؛ توافق «سرکاری» بود؟
شکایت دوباره آرفی؛ توافق «سرکاری» بود؟

شکایت دوباره آرفی؛ توافق «سرکاری» بود؟

آی اسپورت – خبر توافق باشگاه پرسپولیس با اشپیتیم آرفی می‌توانست اتفاق مثبتی در جهت رفع مشکلات پیرامون این باشگاه باشد و بخشی از خطر تعلیق مجوز حرفه‌ای باشگاه که با سفته و ریش گرو گذاشتن باشگاه به دست آمده را رفع کند اما همه چیز آنطور که در خبرها آمده بود اتفاق نیفتاد. از روز دوشنبه آرفی به همراه نماینده خود به دنبال پولی بود که باشگاه پرسپولیس به او قول داده. جالب است بدانید آرفی 109 هزار یورو به علاوه 90 هزار یورو از باشگاه پرسپولیس طلب داشت اما چیزی حدود 100 هزار یورو به این باشگاه بخشید و تنها حاضر شد با 500 میلیون تومان دریافتی توافق کند. برای گرفتن این پول او به فدراسیون و سازمان لیگ رفت اما دستش به جایی بند نشد.

طبق مصوبه‌ای که وزیر ورزش به باشگاه‌های بدهکار ارسال کرده این باشگاه‌ها می‌توانند از محل درآمدهای خود طلب بدهکاران‌شان را پرداخت کنند. به همین منظور بعد از مراجعه آرفی به فدراسیون او به سازمان لیگ ارجاع داده شد اما آنجا هم پولی نبود که به این بازیکن پرداخت شود. خزایی مسوول مالی سازمان لیگ که خودش مدتی کارمند گرشاسبی بوده بابت این اتفاق از سرپرست باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد چرا که بهاروند سرپرست سازمان لیگ اجازه پرداخت پول را نداده و اعلام کرده باشگاه پرسپولیس خودش به سازمان لیگ بدهکار است. جالب اینکه حتی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال هم در جریان این موضوع قرار گرفت اما او که در هلند به‌سر می‌برد نمی‌تواند کاری انجام دهد.

حالا آرفی که از این وضعیت خسته شده و فوق‌العاده شاکی و عصبانی است قصد دارد به فیفا شکایت کند. او که قبل از این ‌ای اف سی را در جریان کوتاهی باشگاه پرسپولیس قرار داده بود حالا قصد دارد دوباره ای اف سی و البته فیفا را در جریان اتفاقات رخ داده بگذارد؛ هر چند وقتی کار به آن مراحل بکشد خبری از بخشش و کوتاه آمدن نیست و پرسپولیس باید کل طلب این بازیکن را پرداخت کند.

۸۴    
آی اسپورت
2018-01-17 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر