فهرست
کونته: ایتالیا می‌تواند دستاورد‌های بزرگی کسب کند
کونته: ایتالیا می‌تواند دستاورد‌های بزرگی کسب کند

کونته: ایتالیا می‌تواند دستاورد‌های بزرگی کسب کند

آی اسپورت- آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیا معتقد است که او بازیکنان ویژه ای دارد که به وسیله انها می‌تواند در آینده موفق شود.

کونته در اولین حضورش روی نیمکت ایتالیا، موفق شد 2-0 هلند گاس هیدینک را شکست دهد. چیرو ایموبیله و دنیل ده‌روسی، گلزن‌]ای ایتالیا در این بازی بودند. کونته مدعی شد که تلاش بازیکنان در بازی شب گذشته، ثابت می‌کند که آنها روحیه جنگندگی برای کسب دستاورد‌های بزرگ را دارند.

او گفت: \" جدا از نتیجه، دوست داشتم پاسخ بازیکنانم را ببینم که مثبت و هجومی بود. بازی‌هایی مثل این به ما روحیه، شور و شوق و حتی اعتبار می‌دهد که رو به جلو حرکت کنیم. به مسیر درست بازگشته‌ایم. 6 جلسه تمرین روی تاکتیک‌ها داشتیم و خوشحالم که بازیکنمانم به سختی تلاش کردند.

بازیکنان با تجربه و جوان در تیم حضور دارند. راه درازی پیش روی ماست ولی همانطور که همیشه گفته‌ام، پیروزی به پیروز شدن شما کمک می‌کند. این تیم، بسیار ویژه است. امروز بازیکنان ویژه ای داشتم. معتقدم که تلاش می‌تواند دستاورد‌های خوبی برای تیم داشته باشد. باید به تلاش ادامه دهیم. سه شنبه مقابل نروژ بازی می‌کنیم که آنها هم ثابت کردند که رقیب سرسختی هستند.\"‌

     
آی اسپورت
2014-09-05 13:32:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر