فهرست
پژمان نوری: من باید از قلعه نویی بازی بگیرم، نه برعکس!/ حاشیه نداشتن برگ برنده ماست
پژمان نوری: من باید از قلعه نویی بازی بگیرم، نه برعکس!/ حاشیه نداشتن برگ برنده ماست

پژمان نوری: من باید از قلعه نویی بازی بگیرم، نه برعکس!/ حاشیه نداشتن برگ برنده ماست

آی اسپورت- پژمان نوری روز گذشته پس از مدت ها، یک حضور 90 دقیقه را در ترکیب آبی های تهران پشت سر گذاشت. بازیکن شمالی استقلال، در گفتگو با فارس،در خصوص پیروزی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان و همچنین حضورش به عنوان مدافع چپ در این دیدار صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می خوانید:

 پیروزی شیرینی به دست آوردید.

همینطور است فکر می‌کنم بازی بدی نبود و نفت مسجد سلیمان تیم جوان و خوبی دارد. آنها بازیکنان سرعتی زیادی داشتند ولی ما با تجربه خودمان بازی را کنترل کردیم ضمن آنکه باید از دروازه‌بانمان هم ممنون باشیم که پنالتی را گرفت و در دقایق پایانی نیز گل دوم را هم زدیم. فکر می‌کنم 3 امتیاز خیلی شیرین گرفتیم و ترک کردن مسجد سلیمان با 3 امتیاز خوشایند است.

 جو استادیوم چطور بود؟

جو خوبی بود و آنها تیم خودشان را تشویق می‌کردند. این شهر مردمی مهمان‌نواز داشت که تا دقایق آخر تیم خود را تشویق می کردند و استقبال خوبی از مسابقه داشتند.

بعد از مدت‌ها 90 دقیقه بازی کردید و ظاهرا قلعه‌نویی از تو تعریف کرده بود که حتی اگر یک دقیقه هم بازی کردی با جان و دل این کار را انجام می‌دهی درست است؟

من یک بازیکن هستم و اسم حرفه‌ای روی ما است. یک بازیکن فقط باید تمرین خودش را انجام دهد و انصافا من خودم را سرباز این تیم می‌دانم. هر وقت برای استقلال بازی کردم با جان و دل این کار را انجام دادم و همیشه نظری دارم که با هر پیراهنی که به میدان رفتم به آن عرق داشته‌ام. این مربی نیست که به یک بازیکن بازی می‌دهد بلکه نظر من این است که بازیکن باید از مربی بازی بگیرد. من هم باید از قلعه‌نویی بازی بگیرم و تلاش خودم را در تمرینات انجام دهم.

 نگفتی در دفاع چپ راحتی یا هافبک؟

من از وقتی که فوتبالم را شروع کردم هافبک وسط بودم و همه من را با این پست می‌شناسند اینکه سبک فوتبالم را که یک هافبک وسط است با یک مدافع چپ بسنجند زیاد درست نیست و دوست ندارم در این دو پست با هم قیاس شوم.

 به نظرت این استقلال با این وضعیت نتیجه‌گیری می‌تواند قهرمان شود؟

مهمترین چیزی که در تیم ما وجود دارد یکدلی و همدلی است. باور کنید همه ما یکدیگر را دوست داریم و این مهمترین رمز موفقیت استقلال تا هفته هفتم بوده است. همین شرایط خوب باعث شده تا ما نتیجه بگیریم و نداشتن حاشیه برگ برنده استقلال است. من به این تیم خوشبین هستم و امیدوارم بتوانم در آخر فصل با آن به موفقیت برسم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-05 14:18:38
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
رونِشو نگاه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر