فهرست
گزارش روز: پدیده، تیمی که در جریان بازی گل نمی خورد
گزارش روز: پدیده، تیمی که در جریان بازی گل نمی خورد

گزارش روز: پدیده، تیمی که در جریان بازی گل نمی خورد

آی اسپورت – جدا از اینکه پدیده مشهد  تا حالا پدده رقابت های لیگ بوده   و  روند فوق العاده ای در کسب نتیجه داشته خط دفاع و دروازه بان این تیم  عملکردی جالب  داشته  و آماری خیره کننده بر جای گذاشته اند.
پدیده که دیروز در آخرین لحظات از شکست مقابل تیم ویسی فرار کرد و بدون باخت ماند  در 7 بازی گذشته تنها 3 گل خورده که هر سه گل نه در جریان بازی بلکه با ضربات ایستگاهی  به ثمر رسیده است.
تیم مرزبان تا اینجای لیگ دو گل از روی ضربه پنالتی و یک گل با ضربات ایستگاهی دریافت کرده تا مشخص شود  مربی پرشور و حرارت مشهدی ها  روی اصول دفاعی تیمش کار کرده  و در فاز دفاع  کاملا موفق بوده است.

البته نباید از عملکد مدافعان و دروازه بان های پدیده هم بگذریم.مجتبی روشنگر که در دو بازی جای خود را به دلیل مصدومیت به علیرضا حیدری داد عملکردی فراتر از حد تصور داشته است.روشنگر فقط دو گل با ضربات پنالتی استقلال خوزستان و پرسپولیس دریافت کرده و حیدری هم یک ضربه ایستگاهی از  صبا و احمد حسن زاده خورده است. ضمن اینکه مدافعانی مثل ایگور پراهیچ،میلان یووانوویچ ،رضا ناصحی  و محمد نژاد مهدی  خط دفاعی  این تیم را  کاملا بیمه کرده اند.

باید دید این خط دفاع  فوق العاده و دروازه بان کم اشتباهش تا کجا با این آمار  جالب پیش خواهند رفت و پدیده را تا کجا در بالاهای جدول نگه می دارند.
     
آی اسپورت
2014-09-05 14:19:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر