فهرست
خواجه وند: قرارداد پولادی با الشحانیه تخلف است/ او باید از پرسپولیس رضایتنامه بگیرد
خواجه وند: قرارداد پولادی با الشحانیه تخلف است/ او باید از پرسپولیس رضایتنامه بگیرد

خواجه وند: قرارداد پولادی با الشحانیه تخلف است/ او باید از پرسپولیس رضایتنامه بگیرد

آی اسپورت- سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنان تاکید دارد که  پولادی هنوز هم بازیکن این باشگاه است و بدون داشتن رضایت نامه قرارداد بستن او با هر باشگاه دیگری تخلف مسلم محسوب می‌شود. مهدی خواجه وند در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد عقد قرارداد مهرداد پولادی با باشگاه الشحانیه قطر اظهارنظر کرد. 

سرانجام پولادی به الشحانیه پیوست. 

 موضع باشگاه پرسپولیس همانند سابق است. موضعی که مکررا آن را اعلام کرده‌ایم و باز هم تکرار می‌کنیم که پولادی بازیکن باشگاه پرسپولیس است.تا این لحظه هیچ رضایت نامه‌ای از سوی باشگاه پرسپولیس برای مهرداد پولادی صادر نشده است و عقد قرارداد این بازیکن با تیمی به جز پرسپولیس بدون داشتن رضایتنامه قطعا غیرقانونی است.

شما پیش از این تاکید داشتید که پولادی نمی تواند با تیم دیگری قرارداد ببندد اما این اتفاق رخ داد. 

 نمی‌دانم چطور پولادی با این باشگاه قطری قرارداد بسته است اما اگر این اتفاق رخ داده باشد قطعا تخلف است و ما پیگیری‌های حقوقی را در این زمینه انجام خواهیم داد. باز هم تکرار می‌کنم پولادی رضایتنامه‌ای از باشگاه پرسپولیس برای بستن قرارداد با تیم های دیگر ندارد و هنوز هم بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس محسوب می‌شود.

آیا به دنبال جانشین برای پولادی هستید؟

 اگر جدایی پولادی از پرسپولیس قطعی شود به دنبال یک جایگزین مناسب بر اساس نظر کادر فنی خواهیم بود. ما بازیکنان جوان خوبی در ترکیب پرسپولیس داریم که می‌توانند کمک فراوانی را به ما کنند.مطمئن باشید در ادامه فصل با حضور این بازیکنان و کادر فنی شاهد یک پرسپولیس بهتر خواهیم بود. همان طور که اومانیای کاستاریکایی در ترکیب تیم جواب داد بازیکنان جایگزین دیگر نیز می‌توانند به خوبی عمل کنند.

     
آی اسپورت
2014-09-05 14:54:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر