فهرست
پیش بازی راه آهن - صبا: جدال بی پول ها
پیش بازی راه آهن - صبا: جدال بی پول ها

پیش بازی راه آهن - صبا: جدال بی پول ها

آی اسپورت- پیش از شروع فصل به نظر می رسید کسانی باشگاه راه آهن را خریداری کردند که این تیم حداقل مشکل مالی ندارد، اما حالا پس از گذشت شش هفته از لیگ این تیم نه تنها مشکل مالی دارد، بلکه مالک آن نیز مشخص نیست. ضمن اینکه نتایجی هم که راه آهن گرفته، قابل قبول نبوده است.تیم حمید استیلی از شش بازی اول خود هفت امتیاز گرفته و 9گل دریافت کرده است. آن ها در سه مسابقه ای که میزبان بودند دو بار متحمل شکست شده اند و تنها یک پیروزی داشته اند.

در آن طرف صبایی که امسال بدون حاشیه تمریناتش را در قم انجام می داد و بدون عنوان کردن مشکلی از سوی بازیکنانش کارش را تا قبل از بازی هفته گذشته دنبال می کرد، به یکباره با باخت مقابل پرسپولیس مشکلاتش نمایان شد. ابتدا پیروز قربانی از نیمکت نشینی و تمرین در قم شاکی بود و پس از آن شکوری و کلانتری. روز گذشته نیز صمد مرفاوی اعلام کرد نه تنها بازیکنان، حتی خود او نیز به خاطر تمرینات در قم و رفت و آمد هر روزه مسیر تهران - قم مشکل دارد و باشگاه صبا نیز به تعهداتش مبنی بر در اختیار گذاشتن بودجه برای خرید مسکن بازیکنان کاری نکرده است.

به هرحال عنوان شدن این مسائل آن هم در ابتدای فصل نشان می دهد این دو تیم کار سختی برای جلوگیری از حرف ها و حتی اعتصاب بازیکنان شان در ادامه فصل دارند و پتانسیل صبایی ها برای این کار بیشتر است، چون سال گذشته آن ها چندین جلسه به تمرینات نمی رفتند.

رامین رضاییان، شیث رضایی و مجتبی شیری از بازیکنان سابق صبا هستند که اکنون در راه آهن حضور دارند و پیروز قربانی هم که این فصل به صبا آمد، سال گذشته در راه آهن بازی می کرد.

پس از انتقال صبا به قم، این تیم دوازده بار در لیگ برتر به مصاف راه آهن رفته است که شش پیروزی سهم صبا، دو تا برای راه آهن و چهار دیدار دیگر آن با تساوی به پایان رسیده است.

با توجه به دیدارهای قبل، احتمالا راه آهن با ترکیبایگور ننزیچ، شیث رضایی، سید محمد ستاری، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد، سیامک کوهنورد، رامین رضائیان، بهادر عبدی، رضا خالقی فر،محمد غلامی وامین منوچهری برابر صبا قرار گیرد و صمد مرفاوی نیز که در این بازی روزبه چشمی را به علت همراهی با تیم ملی امید در اختیار ندارد، گمان می رود سید احمد مهدی زاده یا فرشید باقری را جایگزین او کند و با ترکیب مهرداد طهماسبی، هادی شکوری، مسعود حق جو، محسن بیات، محمد امین آرام طبع، سید احمد مهدی زاده، ابوالفضل ابراهیمی، ایوب کلانتری، حسین بادامکی، جلال الدین علی محمدی و احمد حسن زاده به مصاف شاگردان استیلی برود.

گفتنی است نام احمد حسن زاده به این دلیل در ترکیب احتمالی صبا قرار گرفته است، چون رضا جفعری مدیر رسانه ای صبای قم لحظاتی قبل به آی اسپورتگفت: خوشبختانه مصدومیت احمد حسن زاده تقریبا برطرف شده است و امیدواریم در بازی امروز شاهد حضور او باشیم.

     
آی اسپورت
2014-09-05 14:53:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر