فهرست
عنایتی: یکی از سخت ترین پنالتی های زندگی ام را گل کردم/ پدیده به نباختن عادت کرده است
عنایتی: یکی از سخت ترین پنالتی های زندگی ام را گل کردم/ پدیده به نباختن عادت کرده است

عنایتی: یکی از سخت ترین پنالتی های زندگی ام را گل کردم/ پدیده به نباختن عادت کرده است

آی اسپورت- مهاجم گلزن تیم فوتبال پدیده مشهد، روز گذشته پنالتی حساسی را وارد دروازه استقلال خوزستان کرد. رضا عنایتی امروز در مورد مسابقه با استقلال، پنالتی حساس اش و شرایط پدیده با فارس گفتگویی انجام داده است: 

بازی با استقلال خوزستان را چطور دیدید؟

 بازی خوبی بود و در شرایط خوبی هم انجام شد اما قصد بهانه آوردن ندارم و باید بگویم گرمای هوا آنجا واقعا کار را برای ما سخت کرده بود اما با تلاش زیاد به نظرم نتیجه بدی نگرفتیم.  ما حتی می‌توانستیم در اهواز به برتری برسیم اما خوشحالم که روند نباختن ما ادامه پیدا کرد و با یک امتیاز به مشهد برگشتیم. استقلال خوزستان هم مقابل ما خیلی خوب و انتحاری جاضر شد اما هر کسی که بازی را دید معتقد بود که ما سرتر از حریف بازی کردیم.

تیم شما هنوز در لیگ برتر شکستی را تجربه نکرده است. 

 تیم ما شرایطی دارد که خوشبختانه به نباختن عادت کرده است و این نکته مثبتی برای ما خواهد بود که این روند را ادامه دهیم. همین شرایط باعث شده تا انگیزه بازیکنان ما بیشتر شود و دیدید که دیشب در دقیقه 86 گل خوردیم اما آنقدر انگیزه در بین بازیکنان زیاد هست که در دقیقه 90 کار را به تساوی کشاندیم. دیروز هم در این باره صحبت کردم و اعلام کرد دیگر کسی پدیده را تیم تازه لیگ برتری شده نمی‌داند و الان همه می‌آیند که پدیده را شکست دهند و این موضوع کار را برای ما خیلی سخت‌تر کرده است.

باز هم از روی نقطه پنالتی موفق به گل زدن برای پدیده شدید. 

من در دوران فوتبالم پنالتی‌های زیادی زدم و البته پنالتی‌هایی را هم خراب کرده‌ام اما دیشب برای اولین بار وقتی پشت ضربه پنالتی قرار گرفتم نفسم گرفت چرا که یکی از سخت‌ترین پنالتی‌های زندگی‌ام را تبدیل به گل کردم. استرس من هم به این دلیل بود که تیم عقب بود و باید توپ را گل می‌کردم که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. استرس زیاد من به دلیل اعتراض‌های بازیکنان استقلال خوزستان بود که چند بار با اعتراض‌هایشان در زدن پنالتی توقف ایجاد کردند و همین موضوع باعث شد استرس زیادی به من وارد شود.

درباره دیدار هفته آینده با سپاهان چه نطری دارید؟ 

 به نظرم بازی هفته هشتم ما یکی از سخت‌ترین بازی‌ها خواهد بود. چرا که سپاهان تیم خوبی است اما ما هم میزبان هستیم و باید از شرایط میزبانی استفاده کنیم و اگر بتوانیم سپاهان را ببریم قطعا شرایط ما در جدول بهتر از اینی که هست خواهد شد. امیدوارم که هواداران تیم ما به استادیوم بیایند و من مطمئن هست که رکورد جدیدی در حضور تماشاگران ثبت خواهد شد. تیم پدیده نه تنها سپاهان بلکه همه تیم‌های لیگ برتری را می‌تواند شکست دهد و اگر مقابل سپاهان باهوش باشیم و همه چیز را تمام شده ندانیم می‌توانیم این تیم را هم ببریم. پدیده ستاره ندارد اما تیمی یکدستی هستیم و امیدوارم همین طور بمانیم.

آیا تا پایان لیگ در کورس آقای گلی خواهید ماند؟ 

امیدوارم روند گلزنی‌ام ادامه داشته باشد و تلاش می‌کنم تا در خدمت تیم باشم تا بازیکن مؤثری برای پدیده بمانم.

     
آی اسپورت
2014-09-05 17:16:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر