فهرست
بایرامی: بگومگو نکردیم، صحبت من با تارتار دوستانه بود/ پیراهنی روی نیمکت نبود که پرتش کنم
بایرامی: بگومگو نکردیم، صحبت من با تارتار دوستانه بود/ پیراهنی روی نیمکت نبود که پرتش کنم

بایرامی: بگومگو نکردیم، صحبت من با تارتار دوستانه بود/ پیراهنی روی نیمکت نبود که پرتش کنم

آی اسپورت- مهرداد بایرامی یکی از معدود پدیده های فصل گذشته گسترش فولاد بود که در تابستان راهی تراکتور نشد. او و تیمش فصل را خوب شروع نکرده اند و شاید همین موضوع موجب شده او در پایان مسابقه شب گذشته از کوره در برود. صحبت های این بازیکن با فارس را در مورد اتفاقات بازی روز گذشته بخوانید: 

دو امتیاز دیگر را برابر نفت از دست دادید. 

ما متاسفانه در لیگ برتر امسال شروع خوبی نداشتیم اما با اینکه خوب بازی می‌کنیم نمی‌دانم چرا آن طور که باید و شاید نتیجه نمی‌گیریم و امیدوارم حداقل لیگ را خوب تمام کنیم. امروز هم کادر فنی جلسه‌ای برگزار کرد، هر بار ما می‌گوییم از بازی بعد شرایط تیم بهتر می‌شود که این اتفاق نمی‌افتد اما امیدوارم از بازی با فولاد در اهواز روند امتیازگیری ما استارت بخورد چرا که در 7 هفته 7 امتیاز داریم و کمی دیر شده و باید هر چه زودتر روند خوب‌مان را آغاز کنیم. در تیم همه زحمت می‌کشند اما نمی‌دانم چرا نتیجه‌ای که باید به دست بیاوریم به دست نمی‌آید و این موضوع برای خودمان هم جای سؤال دارد که چرا اینقدر بدشانس هستیم.

عملکرد خودت در این مسابقه را چطور دیدی؟ 

 از عملکرد خودم راضی نیستم و دیروز هم به همین دلیل عصبانی بودم چرا که اعتقاد داشتم عملکرد خوبی ندارم. عصبانی بودم که چرا توپ‌های ما گل نمی‌شود اما خیلی راحت گل می‌خوریم و چرا نمی‌بریم.

ظاهرا بعد از مسابقه با سرمربی تیم بگومگو کرده ای. 

 بگومگویی در کار نبود من فقط خیلی دوستانه به آقای تارتار گفتم که می‌توانستم در این بازی گل بزنم و این موضوع را خیلی آرام و دوستانه گفتم و باور کنید نه پیراهنم را درآوردم و نه پیراهنی روی نیمکت بود که آن را پرتاب کنم. این شایعه است. من به سرمربی تیم گفتم که اگر در زمین می‌ماندم می‌توانستم گل بزنم که این موضوع را بدون هیچ تنشی به وی اعلام کردم.

واکنش تارتار به جمله تو چگونه بود؟ 

 سرمربی تیم هم هیچ بحث خاصی نکرد و امروز درباره آن موضوع حرف زدیم و او هم فهمید که من دوستانه این حرف را مطرح کردم و هیچ تنشی در کار نبود. من بازیکن هستم و این حق را ندارم که بگویم تعویض بشوم یا نه و تارتار هم فهمید که من این حرف را دوستانه به او گفتم چرا که او اخلاقی دارد که اگر بازیکن به تصمیمش اعتراض کند آن فرد را از ترکیب بیرون می‌گذارد.

اما شایعه های زیادی در مورد درگیری لفظی تو و تارتار وجود دارد. 

یک خبرنگار شیطنت کرد و در حالی که من در مصاحبه‌ام حرفی از عملکرد بد تیم نزدم از قول من این را نوشت. او از من پرسید تیم عملکرد خوبی دارد یا نه که من گفتم ما بدشانس هستیم وگرنه عملکرد خوبی داریم که این فرد از قول خودش نوشته که من گفتم عملکرد تیم خوب نیست. این قسمت از صحبت‌هایم را تکذیب می‌کنم چرا که درباره این موضوع حرف نزدم و به من هم ارتباط پیدا نمی‌کند. من فقط از عملکردم ناراضی بودم و نمی‌دانم این بدشانسی‌ها چه زمانی تمام می‌شود. بایرامی در پایان تصریح کرد: همه عوامل تیم که روی نیمکت بودند دیدند که من پیراهنم را درنیاوردم و پیراهنی هم پرتاب نکردم اما قبول دارم که نباید در آن شرایط هم حتی دوستانه آن حرف را به تارتار می‌زدم.

     
آی اسپورت
2014-09-05 17:23:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر