فهرست
صدرنشینی پرسپولیس یحیی را وسوسه کرد!
صدرنشینی پرسپولیس یحیی را وسوسه کرد!

صدرنشینی پرسپولیس یحیی را وسوسه کرد!

آی اسپورت - حدود یک ماه پیش بود که فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو درباره احتمال جدایی گل‌محمدی از تیم مشهدی و رفتن او به پرسپولیس، خاطرنشان کرد: «یحیی سرمربی تیم ما خواهد ماند و از او حمایت می‌کنیم. هر پیشنهادی هم باشد، او با ما می‌ماند، مگر اینکه پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی را داشته باشد که به خاطر شرف ملی با این پیشنهاد موافقت می‌شود، چون یحیی هم استحقاق این کار را دارد.» یحیی گل‌محمدی قبل از شروع فصل جدید و پس از قطعی شدن جدایی برانکو ایوانکوویچ ازپرسپولیس نیز گزینه هدایت این تیم بود اما...

۲۸ اردیبهشت ماه گذشته سایت رسمی باشگاه شهرخودرو (پدیده سابق) اعلام کرد در جلسه‌ای که ساعتی پیش در دفتر شرکت شهرخودرو در تهران برگزار شد، یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی این تیم در لیگ نوزدهم قرارداد خود را با مالک باشگاه به امضا رساند. شاید اگر یحیی می‌دانست پیشنهاد پرسپولیس در راه است هرگز برای عقد قرارداد با شهرخودرو عجله نمی‌کرد ولی پیشنهاد تیم مشهدی هم از لحاظ مالی وسوسه‌انگیز بود. از طرفی جانشینی برانکو آن هم پس از سه قهرمانی در لیگ برتر و ۷ جام با پرسپولیس کار راحتی نبود. یحیی دوباره به مشهد رفت تا گابریل کالدرون جانشین برانکو شود. شنیدیم نتایج ابتدای فصل کالدرون هم مزید بر علت شد که گل‌محمدی به دوستان نزدیکش بگوید شاید تصمیم خوبی گرفته در شهرخودرو مانده است!

در ادامه فصل، اما گل‌محمدی با مالک شهرخودرو و برخی اطرافیان فرهاد حمیداوی به مشکل خورد و مصاحبه‌هایی هم انجام داد. با این وجود مالک شهرخودرو همواره از گل‌محمدی حمایت کرده و بر ماندن او در تیمش تأکید می‌ورزید. تا اینکه ماجرای کالدرون پیش آمد. سرمربی آرژانتینی در حالی که پرسپولیس را صدرنشین نیم‌فصل اول لیگ برتر کرده بود از ایران رفت و دیگر هم برنگشت.

محمدحسن انصاری‌فرد که می‌دانست نمی‌تواند در این شرایط مربی مناسب خارجی پیدا کند با توصیه نزدیکانش به فکر یحیی افتاد. این بار، اما شرایط کمی فرق می‌کرد. پرسپولیس برخلاف ابتدای فصل، صدرنشین لیگ برتر بود و همین مسئله یحیی گل‌محمدی را وسوسه می‌کرد که هدایت این تیم را عهده‌دار شود. پرسپولیس در ۱۶ بازی انجام شده از لیگ نوزدهم ۳۴ امتیاز گرفته و از سپاهان نزدیک‌ترین رقیب خودش ۳ امتیاز بیشتر گرفته است. مدافع عنوان قهرمانی با تراکتور هم ۴ امتیاز فاصله دارد. همین فاصله امتیازات باعث شد گل‌محمدی تصمیم نهایی خود را برای پیوستن به پرسپولیس بگیرد.

خبر ورزشی

۴    
آی اسپورت
2020-01-16 23:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر