فهرست
تهدید پرسپولیسی‌ها؛ خطر محرومیت از دربی
تهدید پرسپولیسی‌ها؛ خطر محرومیت از دربی

تهدید پرسپولیسی‌ها؛ خطر محرومیت از دربی

آی اسپورت- با نزدیک شدن به زمان برگزاری دربی 86 بحث احتمال سه اخطاره و محروم شدن بازیکنان پرسپولیس و استقلال اهمیت بیشتری پیدا کرده است. سیدجلال حسینی و علیرضا بیرانوند کاپیتان و دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس دو اخطاره هستند و در صورتی که اخطار بعدی را در بازی با صنعت نفت دریافت کنند، بازی با استقلال خوزستان را از دست می‌دهند.

همچنین شجاع خلیل زاده که به علت دریافت کارت‌های زرد پرشمار، بازی با سیاه جامگان را از دست داده بود، در دیدار برابر پیکان و سپاهان دوباره کارت گرفت و فقط یک کارت زرد دیگر می‌خواهد تا بار دیگر محروم شود. در صورتی که در بازی با صنعت نفت کارت بگیرد، دیدار با استقلال خوزستان را از دست می دهد و اگر در تهران و بازی با استقلال خوزستان صاحب کارت زرد دوباره‌ای شود، در دربی غایب خواهد بود. با این حساب، شجاع، بیرانوند و سیدجلال باید حسابی حواس‌شان را جمع کنند.

۱ ۶  
آی اسپورت
2018-02-06 15:11:00
نظر دهید

۶ نظر
داور خارجی برای دربی
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۴۲
با توجه به اتفاقات اخیر و داوریهای جهت دار به سود کیسه(پنالتی پارس. اعلام پنالت اشتباه به نفع کیسه. پنالتی اشتباه به سود کیسه برابر پدیده. پنالتی گم شده جاسم کرار برابر کیسه. اخراج نشدن علی قربانی برابر صنعت. اخراج نشدن حسینی برابر ذوب. گل خطای این تیم به گل گهر) باید به فدراسیونن فشاور بیاریم داورو از کشور دیگه بیاره
دزدپولیس ویتنام
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
دقیقا باید داور خارجی باشه تا ببینیم دوباره لنگ دوباره با داوری میتونه دربی رو ببره یا نه مثل دربیهای قبلی !!
خاطره الهلال
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۷
دایوهای طارمی که دو جام براتون گرفت قرمز جماعت از داوری حرف نزنه بهتره که کل موفقیتهای تیم مافیاییتون با کمک داوری و حمایت فدراسیون بدست اومده.
لنگ اسپورت
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
پارس هیچ پنالتی طلب کار نیست چون قبلش سیف اللهی باید اخراج میشد.یک پنالتی الکی هم برای پارس گرفتند.یه بازیکن نفت ابادان هم باید جلو استقلال اخراج میشد.اخراج علی قربانی بعد از چهار گل استقلال هم تاثیری نداشته.گل پیروزی به گسترش غیرقانونی بوده.احمدزاده هم جلوی سپاهان اخرا میشد.
شاهین
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
بهترین کار اینه جلوی نفت آبادان کارت زرد بگیرن
۹
میم
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۶
بهترین کار اینه که پرسپولیس با امیدهاش در دربی شرکت کنه خخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر