فهرست
پرسپولیس 1- 3تراکتورسازی/ بنگر، از هیرو تا زیرو!/ نریمان، حهان را فتح کرد!
پرسپولیس 1- 3تراکتورسازی/ بنگر، از هیرو تا زیرو!/ نریمان، حهان را فتح کرد!

پرسپولیس 1- 3تراکتورسازی/ بنگر، از هیرو تا زیرو!/ نریمان، حهان را فتح کرد!

آی اسپورت- 

هفته هفتم لیگ برتر ایران

ورزشگاه آزادی تهران

پرسپولیس: 

سوشا مکانی، محسن بنگر، اومانیا، میثم حسینی، حسین ماهینی، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، امید عالیشاه، محمد نوری، مهدی طارمی، محمد عباس‌زاده

سرمربی: علی دایی

تراکتورسازی: حامد لک, خالد شفیعی,احمد آل نعمه,حبیب گردانی,ایرانپوریان,سامان نریمان جهان,احمد کامدار,مهدی کیانی,فرشاد احمدزاده و لوسیانو ادینهو

سرمربی: رسول خطیبی

شرح بازی: 

نیمه اول: شروع پرتماشاگرترین مسابقه لیگ چهاردهم، برای هیچکدام از طرفداران دو تیم راضی کننده نبود. در سی دقیقه ابتدایی مسابقه، قرمزهای تنها روی اوت دستی اصرار داشتند و قرمزهای تبریز نیز از طروات هفته های گذشته خالی بودند. بازیکنان دو تیم دقایق زیادی را روی زمین سپری کردند اما هیچ بازیکنی به دلیل مصدومیت تعویض نشد. در 15 دقیقه پایانی نیمه اول، بازی کمی مهیج تر شد. پرسپولیسی ها که سوار بر بازی بودند، بالاخره از یکی از اوت دستی های بلندشان گل ساختند. 

کارت زرد: خالد شفیعی(دقیقه 13) 

دقایق کلیدی: 

دقیقه 4- اوت دستی بلند حسین ماهینی و ضربه سر عباس زاده، اولین موقعیت نصفه و نیمه پرسپولیس را ساخت. این توپ البته لک را دچار مشکل خاصی نکرد. 

دقیقه 9- مهدی طارمی این فرصت را داشت که در یک رفت و برگشت، کرنر ارسالی تیمش را با یک ضربه تماشایی به گل تبدیل کند اما نوپ خوب روی پای او ننشست. 

دقیقه 13- خروج عالی لک از دروازه، فرصت خلق موقعیت جدی را از عباس زاده گرفت. البته به نظر می رسد توپ قبل از این لحظه در جدال عباس زاده و ایرانپوریان از خط عرضی رد شده بود. 

دقیقه 24: ادینیو از ابتدای بازی چهره کم اثری در زمین بوده است. تلاش او برای رد کردن مدافعان حریف برای چندمین بار بی اثر ماند. 

دقیقه 26- تکروی عباس زاده، موقعیت ایده آلی را از سرخپوشان گرفت. او به سادگی می توانست توپ را به دو یار کناری پاس بدهد اما ترجیح داد به سمت دروازه شوت بزند. 

دقیقه 33- باورنکردنی!  محمد نوری با خراب کردن یک تک به تک کامل دایی را شوکه کرد. او پس فوق العاده طارمی را به آسمان کوبید. 

دقیقه 46- تراکتوری ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند. در همان ابتدای نیمه، محسن دلیر با گلر حریف تک به تک شد. سوشا به خوبی توانست از پس مهار این توپ بربیاید. 

دقیقه 52- پرسپولیسی ها فاصله کمی با به ثمر رساندن گل دوم داشتند اما روی دو مرحله، یک فرصت طلایی را از دست دادند. ضربه سر اول به زیبایی توسط لک مهار شد. توپ جلوی پای رضا حقیقی افتاد اما ضربه محکم او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون فرستاده شد. 

دقیقه61- بازی به شدت پربرخورد دنبال می شود و هر چند دقیقه یک بار توپ به خاطر مصدومیت بازیکنان به بیرون فرستاده می شود. این بار امید عالیشاه با احساس درد زیادی روی زمین افتاد اما خیلی زود به مستطیل سبز بازگشت. 

دقیقه65- عجیب ترین موقعیت گل مسابقه توسط عالیشاه از دست رفت! در میان غفلت تراکتوری ها، عالیشاه با لک تک به تک شد اما با یک ضربه سر نه چندان خوب توپ را به دست لک کوبید تا بهترین موقعیت تیمش در نیمه دوم را از دست داده باشد. 

دقیقه 75- محسن بنگر پرکارترین بازیکن مسابقه است. او با یک ضربه سر خوب توپ را از کنار دروازه تراکتور به بیرون فرستاد. 

دقیقه 81- چیزی نمانده بود افشین اسماعیل زاده تعویض طلایی دایی لقب بگیرد اما ضربه او از فاصله ی کم با دروازه به تیر افقی برخورد کرد. 

شرخ گل:

دقیقه 36: پرتاب های بلند حسین ماهینی بالاخره نتیجه داد. پرتاب او با ضربه سر بسیار زیبای محسن بنگر به کنج دروازه حامد لک فرستاده شد. 

دقیقه 69- محسن بنگر که تک گل تیمش را به ثمر رسانده بود، با یک ضربه سر توپ را به درون دروازه خودی فرستاد. سانتر نریمان جهان با ضربه سر بنگر و دستان سوشا مکانی بازی را به تساوی کشاند. 

دقیقه85- باز هم نریمان جهان در متن گل تراکتور قرار گرفت. پاس در عمق علی او با ضربه دقیق ادینیو به تور دروازه مکانی رسید. 

دقیقه 90- باز هم نریمان جهان. او بدون تردید بهترین بازیکن این مسابقه بود. سامان این بار با یک حمل توپ عالی، یک به یک مدافعان پرسپولیس را پشت سر گذاشت و در نهایت ضربه اش را به کمک تکل حسین ماهینی وارد دروازه تراکتور کرد. 

حواشی: 

مسئولان استادیوم یک جایگاه اضافه را هم برای هواداران تراکتور اختصاص دادند

 -بازیکنان هر دو تیم در میدان مشغول گرم کردن هستند.

 -هواداران پرسپولیس خطاب به حامد لک شعار حامد پرسپولیسی  سر دادند!.

  ۲۶  
آی اسپورت
2014-09-06 00:25:21
نظر دهید

۲۶ نظر
-
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۶
پس خیل عظیم تماشاگران دوتیم همینه من گفتم استادیوم کیپ میشه
Sepehr
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۶
Nooooooori vaaaaaaaaaaaay
-
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۷
این خیابانی چشه ، دروازبان پرسپولیس اسمش چیه ؟
barcelonista
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰
تو رو به خدا به این سوهان روح بگید اسم دروازه بان پرسپولیس سوشا مکانیه،نه حامد لک.
-
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۲
این استاد خیابانی هم که همش به جای سوشا مکانی میگه حامد لک :(
نوید
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۷
عزا عزاست امروز روز عزاست امروز لنگی صاحب عزاست. لذتی که تو باخت لنگ است تو برد اس اس نیست. به هوادارای تراکتور هم تبریک میگم برین حالشو ببرین.
ع - ع - ب
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۶
آقای دایی بازی ایران عربستان رو به یاد بیار و خودت قبل از اینکه خانوادت مورد نوازش تماشاچی های پرسپولیس قرار بگیره از پرسپولیس شرت رو کم کن ...البته تو پررو تر وقیح تر و دریده تر از این حرفا هستی !!!
گتاب سیتی وچون
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۷
دم پرسپولیس و دایی گرم هم ترکیب خوب بود هم با این که دقیقه نود سه تا خورد بازم حمله کرد ولی شانس نداشت ممد نوری هم که اصلن معلوم نیست چی کار کرد اون موقعیتو,روی گل دوم هم خلا کفشگری احساس شد ولی هر چی دفاع تکل زد رفت تو گل پرسپولیس اینم از شانس ما حالا استقلال هر چی زد رفت تو گل ولی این تیم سهمیه رو راحت میگیره
گتاب سیتی وچون
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۹
بهترین تیتر بازی:بد شانس ترین پرسپولیس تاریخ باخت
گتاب سیتی وچون
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۱
حامد لک که اسطورش کریمیه میاد وقت کشی میکنه خاک تو سرش ترک ها بی شعور
امیر
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۳
هنوز وقتش نشده این آقای دایی بره؟ خجالت داره والا.تو زمین خودت 3 تا بخوری.الکی تعصبیا نگن خیلی موقعیت داشتیم گل نکردیم.کی باید به اونا امزش گلزنی بده؟؟؟؟این افشین پیروانی تو نیمکت چیکار میکنه؟خسته شدیم بابا تا کی ؟؟؟؟؟؟پارسال هم که دوم شدیم فقط رو ستاره هامون بود خلعت.سیجلال.مسلمان.دهنوی.پولادی.پس کو تاکتیکت اقای دایی.7 تا گا زدیم 2تاش پنالتی 2 تا ایستگاهی 1 دونه اوت فقط بازی با صبا در جریان بازی زدیم.استعفا بده لطفا اقای دایی
-
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۵
دایی عزّت !
رضا
جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۹
یاشاسین تراختور
میزنیم ٣ تا ٣ تا
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۲
گتاب سیتی وچون افغانی اصل حامد لک ترک نیست حیوان یاد بگیر توهین نکن وگرنه میگم اِدی پا طلا بیاد هااااااا
مفسر شوت
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۳
همه با هم یکصدا
دایی حیا کن
پرسپولیسو رها کن
حیا کن
رها کن
سام
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
پیشنهاد می کنم از این به بعد طرفدارای پرسپولیس تو ورزشگاه ها بعد خوردن گل از تیم مقابل اینو یکصدا بگن که:واویلا واویلا بخور یکی دیگه!واویلا واویلا بخوررررررر یکی دیگه:)))))
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۳
گل سوم تراختور خیلى زیبا بود ، در حد ایران نبود ! اقاى دایى اون دو میلیارد و نیم کوفتت بشه
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۷
گتاب سیتی وچون، بیشعور جد و آبادته مردتیکه........
امین چلسی !
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۳
لنگیه قهرمان تو لیگ برتر بمان :))
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۵
خرسپولیس هیسسسسسسسسس،حالا کی سروره؟
رضا
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۱۹
بازم شاهکاری دیگه از آقای خیابانی... اصلا اعصاب آدم وسط بازی خورد می شه!!!!!
محمد
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
عاجزانه تقاضا دارم مسئول محترم شبکه 3 این خیابانی رو سر یازیهای پرسپولیس و منچستر نزارید .خواهشا . بازی یه جور ادمو دیونه میکنه چرت و پرتهای ای آقا یه طرف
خراب مورینیو
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
تبریک میگم به رسول خطیبی بزرگ ..... بازیکنی که پشت همین امثال لابی که تا 50 سالگی ول کن نبودن سوخت .... ولی تو عرصه مربیگری حتما و شک ندارم که انتقامش رو از امثال این آدما میگیره ..... من که رسول رو خیلی دوست دارم .... مخصوصا اون یکی دو سالی که توی استقلال بازی کرد عالی بود .... بچه بسیار با ادب و با معرفت که آدم لذت میبره باهاش صحبت کنه ... درست مثل علی رضا منصوریان شریف و دوست داشتنی .... هر چند توی استقلال هم 100 % به اون چیزی که باید میرسید نرسید .... البته فکر کنم ترانسفر شد اگه اشتباه نکنم ! ... ولی خوب به هر حال امیدورام روزی به عنوان مربی توی استقلال ببینمش ..... هر جایی هم که باشه براش آرزوی موفقیت میکنم ... چون آدمیه که سالمه و لابی نداره !!!!!!!!!!!!
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۴
خطرناکترین زوج لیگ برتر، بنگر-مکانی!
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۱
Kiram tu dahanetun bajuri gayidim halla besuzin
یاشاسین
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۳۵
کتاب سیتی و جون ،غلط زیادی نکن .بی شعور خودتو جدو ابادت ه .مرتیکه 3تا خوردید سوزش نداره .س
بیا بهت پماد صد سوزش بدم .لنگی سووراخ سوراخ .اس اسی ها راست میگن یه قهرمانی ندارید عقده ای شدید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر