فهرست
دکه آنلاین؛ گل واژه
دکه آنلاین؛ گل واژه

دکه آنلاین؛ گل واژه

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی درباره پیام کی روش به سیدجلال بوده که قبل از اعلام فهرست تیم ملی از او خواسته بود که از تیم ملی خداحافظی کند. این روزنامه مدعی شده سیدجلال با لایک کردن پست علی کریمی در واکنش به خداحافظی او، دیگر جایی در لیست انتظار تیم ملی هم ندارد! خبر ورزشی صحبتهای دیروز شفر را روی جلد آورده و مدعی شده سروش نیم فصل اول لیگ در فولاد خواهد بود و نیم فصل دوم به پرسپولیس می آید.

 

خبر ورزشی 1 خرداد
خبر ورزشی 1 خرداد

گل صحبتهای دیروز کی روش را بررسی کرده و حرفها و تصمیمات متناقض او را سوژه یک گزارش کرده. این روزنامه به اختلاف مالی علیپور و پرسپولیس هم اشاره کرده و نوشته آقای گل 250 میلیون بالاتر از پیشنهاد باشگاه می خواهد.

 

روزنامه گل 1 خرداد
روزنامه گل 1 خرداد

پیروزی با تیتر گل واژه به صحبتهای دیروز کی روش درباره سیدجلال واکنش نشان داده. این روزنامه از قول ترکاشوند معاون سابق پرسپولیس صحبتهای کی روش مبنی بر مذاکره هدایتی با وحید امیری را رد کرده. پیروزی در گزارشی به داستان دنباله دار پرسپولیس و کی روش هم اشاره کرده است.

 

پیروزی 1 خرداد
پیروزی 1 خرداد

همشهری ورزشی با تیتر کی روش روی بنزین آتش ریخت از دفاع عجیب سرمربی تیم ملی از لیستش انتقاد کرده. این روزنامه البته به انتقادهای تند علی کریمی و میناوند از کی روش هم گیر داده و آنها را ناامید کننده دانسته است.

همشهري ورزشي 1 خرداد
همشهري ورزشي 1 خرداد

 

     
آی اسپورت
2018-05-22 08:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر