فهرست
ماتزاری:اینتر شرایط بارسلونای ابتدای قرن 21 را دارد
ماتزاری:اینتر شرایط بارسلونای ابتدای قرن 21 را دارد

ماتزاری:اینتر شرایط بارسلونای ابتدای قرن 21 را دارد

آی اسپورت - والتر ماتزاری مربی تیم اینتر معتقد است که اینتر او می تواند همچون بارسلونا، عصر جدید و پرافتخاری را رقم بزند. بارسلونا نیز قرن جدید را بسیار بد آغاز کرد اما در نیمه های دهه اول قرن 21 و با ورود رایکارد به این تیم، شرایط به کلی عوض شد و دوران پرافتخار این تیم با آمدن گواردیولا کامل تر نیز شد.

اینتر که در سال 2010 با مورینیو، همه جام های موجود را کسب کرد؛ پس از آن نتوانست افتخار قابل ذکری در فوتبال ایتالیا و اروپا بدست بیاورد. این تیم با خرید های خوبی که در این فصل داشته مثل ویدیچ - ام ویلا و  اوسوالدو، یکی از مدعیان قهرمانی سری آ به شمار می آید.

اینتر در اولین بازی خود در فصل جدید با نتیجه مساوی بدون گل در زمین تورینو متوقف شد.ماتزاری در نشستی در دانشگاه میلان گفت : \" عصر جدیدی را استارت زده ایم و پیشرفت پروژه ما مستلزم گذشت زمان است .هیچ کس به این اشاره نمی کند که ما از 4 بازیکن جوان در ترکیب تیم خودمان استفاده کردیم.

همانطور که بارسا نیز چند سالی با افت مواجه شده بود ما نیز بار دیگر به جاده پیروزی بازمی گردیم.من در ناپولی پیش از این نشان داده بودم که چه توانایی هایی دارم.

هدف من این است که اینتر را بار دیگر به چمپیونزلیگ بازگردانم. خرید های بزرگ تنها راه ساختن یک تیم بزرگ نیست. تمرین و تمرین و تلاش مضاعف شما را به موفقیت خواهد رساند \"

     
آی اسپورت
2014-09-05 21:38:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر