فهرست
اوسین بولت: من به بالوتلی گفتم به لیگ برتر برگردد
اوسین بولت: من به بالوتلی گفتم به لیگ برتر برگردد

اوسین بولت: من به بالوتلی گفتم به لیگ برتر برگردد

آی اسپورت- اوسین بولت، ستاره جامائیکایی و سریع ترین دونده دنیا، ادعا کرد که در تصمیم ماریو بالوتلی برای بازگشت به لیگ برتر انگلیس نقش داشته است.

بالوتلی که در ژانویه 2013 از منچسترسیتی به میلان رفته بود، با نادرست اعلام کردن تصمیمش برای رفتن از لیگ برتر، در این تابستان به لیگ برتر برگشت و این بار پیراهن لیورپول را به تن خواهد کرد.

اکنون بولت، که هوادار دو آتشه منچستریونایتد است، خود را در تصمیم بالوتلی موثر دانست. او به ای اس پی ان گفت:\" ما یک روز صحبت کردیم و من به او گفتم که انگلیس بهترین جا برای بازی کردن است. به نظر من، تا زمانی که او مقابل منچستریونایتد چند اشتباه داشته باشد، همه خوشحال خواهند شد.\"

بولت همچنین معتقد است علی رغم نتایج ضعیفی که منچستریونایتد در هفته های ابتدایی این فصل کسب کرد، باید به فن خال زمان بیشتری داد.

\" برای تیم دشوار است که با سیستم جدید سازگار شود اما با گذشت زمان، تیم بهتر خواهد شد. منچستریونایتد باید به جمع چهار تیم اول جدول برگردد. اگرچه آنها نمی توانند قهرمان شوند اما باید به چمپیونزلیگ برگردند. فصل بعد تیم به اندازه کافی خوب خواهد بود که برای قهرمانی بجنگد.\"

     
آی اسپورت
2014-09-05 22:58:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر