فهرست
دایی: این بهترین بازی چند سال اخیر پرسپولیس بود/ امسال تیم شایسته ای برای مردم نبودیم/ اگر تا صبح هم میزدیم توپ داخل دروازه نمی رفت
دایی: این بهترین بازی چند سال اخیر پرسپولیس بود/ امسال تیم شایسته ای برای مردم نبودیم/ اگر تا صبح هم میزدیم توپ داخل دروازه نمی رفت

دایی: این بهترین بازی چند سال اخیر پرسپولیس بود/ امسال تیم شایسته ای برای مردم نبودیم/ اگر تا صبح هم میزدیم توپ داخل دروازه نمی رفت

آی اسپورت- علی دایی پس از شکست سه بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم امروز نهایت بی‌رحمی در فوتبال بود که این بازی را باختیم. اصلا و ابدا مستحق باخت نبودیم و به نظرم پرسپولیس بهترین بازی چند سال اخیرش را نشان داد.

وی ادامه داد: تراکتورسازی سه چهار موقعیت بیشتر نداشت و از این موقعیت‌ها به گل رسید و این ذات فوتبال است که وقتی گل نزنی گل می‌خوری. آنقدر موقعیت از دست دادیم که به خودمان گل زدیم و همین گل هم روند بازی را عوض کرد.

دایی تاکید کرد: ما همه کار کردیم و از شش قدم توپ را بیرون زدیم و حتی توپ را به تیر دروازه زدیم. به هیچ عنوان روز ما نبود و حریف استحقاق برد نداشت اما سه امتیاز را گرفت. من به تراکتور‌ی‌ها و آذربایجانی‌ها تبریک می‌گویم.

علی دایی در مورد اینکه شما چند بازی متوالی در تهران دارید و چه صحبتی با هواداران دارید، گفت: هوادار فقط برد می‌خواهد و حق آنهاست که پیروزی بخواهند. متاسفانه امسال نتوانستیم به هیچ عنوان تیم شایسته‌ای برای مردم باشیم اما حضور آنها تیم من را از این وضعیت در می‌آورد و اصلا نمی‌توانم در مورد این بازی فوتبال حرف بزنم چون همه کار کردیم ولی به هر شکلی که بگویید توپ‌های‌مان گل نشد.

 

دایی تاکید کرد: ما در این بازی مستحق باخت نبودیم و بازیکنانم تلاش خود را انجام دادند و همان نیمه اول باید کار را تمام می‌کردیم. در نیمه دوم هم قبل از گل به خودی می‌توانستیم چند گل بزنیم. متاسفانه امروز ما بد گل خوردیم.

 

خبرنگاری به دایی گفت امروز یاد بازی ایران و عربستان افتادم و پرسپولیس هم به همان سرنوشت دچار شد و شما یک برند در فوتبال ایران هستید و تا چه زمانی به خودتان وقت می‌دهید، گفت: من به تیمم اعتقاد دارم و این بازی را اصلا نباید با بازی ایران وعربستان قیاس کرد. شما به موقعیت‌های ما در این بازی نگاه کنید. تک به تک را از دست دادیم و از دو قدمی توپ را به تیرک زدیم، اما در بازی با عربستان چنین اتفاقی نیفتاد. اگر دوست دارید سوال‌تان را به شکل دیگری بپرسید. این خواست خدا بود که موفق نشدیم. اگر تا صبح هم بازی می‌کردیم و می‌زدیم توپ توی دروازه نمی‌رفت.

 

سرمربی پرسپولیس در مورد مصدومیت‌های متوالی تیمش و اینکه این مسئله به بدنسازی برمی‌گردد، گفت: مصدومیت در فوتبال طبیعی است، متاسفانه ما شرایط لازم را برای تمرین کردن خوب به خصوص در زمین تمرینی‌مان نداریم و زمین تمرین ما چاله و چوله‌های فراوانی دارد و این را هم بگویم که زندگی بیرونی بازیکنان در مصدومیت بازیکنان تاثیر دارد و متاسفانه روی این مسئله کنترل نداریم و بازیکنان ما خیلی ساده مصدوم می‌شوند که مهم‌ترین عامل آن به زندگی بیرونی بازیکنان برمی‌گردد.

 

وی در مورد افت پرسپولیس بعد از تعویض محمد نوری، گفت: متاسفانه نوری در نیمه دوم نتوانست انتظارات ما را برآورده کند و اگر فیلم بازی را ببینید متوجه می‌شوید. از او انتظار داریم و وقتی او تعویض شد موقعیت زیاد پیدا کردیم ولی شانس با ما یار نبود. شاید اگر نوری را تعویض نمی‌کردم ممکن بود بازی را ببریم نمی‌توانم روی این موضوع قضاوت کنم. اگر عالیشاه در همان دقایق تعویض نوری توپ را به گل تبدیل می‌کرد شاید من بهترین تعویض دنیا را انجام داده بودم و این مسایل اما و اگر است و نمی‌توانم در مورد ش محکم صحبت کنم.

 

سرمربی پرسپولیس در خصوص تشویق علی کریمی از سوی شمار کمی از تماشاگران،گفت: باید به نظر هواداران احترام بگذاریم و این موضوع به هیچ عنوان تاثیری روی کار ما ندارد و تیمی که بازنده می شود باید این موضوع‌ها را تحمل کند.

 

دایی در مورد مشکلات مالی و مسایل مدیریتی روی تیم تاثیر داشت، گفت: به هیچ عنوان این مسایل تاثیر نداشت چون من مدت‌ها بود از پرسپولیس چنین فوتبالی ندیده بودم و ما از نظر فوتبالی خیلی خوب بودم اما یکسری مشکلات دیگر حول و حوش باشگاه ما است که بر تیم ما تاثیر دارد اما نمی‌توانم بگویم این موضوع امروز روی تیم ما تاثیر داشت و مسئولان باشگاه هم تلاش می‌کنند مشکلات را حل کنند اما آنطور که انتظار می‌رفت مشکلات حل نشد اما مسئولان تلاش خود را انجام می‌دهند که مشکلات را حل کنند.

 

  ۲۱  
آی اسپورت
2014-09-06 00:13:09
نظر دهید

۲۱ نظر
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۹
من هنوزم تو شُکه اون دو میلیارد و تیمى هـستم که یه این میدن !!
کوفتت بشه ایشاله
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
من هنوزم تو شُکه اون دو میلیارد و تیمى هـستم که یه این میدن !!
کوفتت بشه ایشاله
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۲
ای بی عرضه عوضی . چرا باید تو رو هم تو این افتضاح بازار تحمل کنیم !
behnam
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۰۳
اگر می خواهی احترامت حفظ بشه شرتو از پرسپولیس کم کن آقای دایی جان هرکی دوست داری استعفا بده دیگه صبرم تموم شده برو تا قبل آسیا تیم از نو ساخته شه برو جان مادرت برو
ع - ع - ب
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۶
از این آدم وقیح تر ، پررو تر و عوضی تر سراغ نداریم ...مرتیکه این بهترین بازی پرسپولیس بود ؟؟؟؟؟ البته حق داری تیمی که توی بی لیاقت سرمربیش باشی این هم باید بهترین بازیش باشه ...
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۹
دایی شرف داشته باشه باید بزاره بره
محمد
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۱۸
الان آقای رحمیمی و دایی اون روزی سید جلال نگرفتید باید فکر الان بودید تو دفاع پرسپولیس گند زده اه اه اعصابم خورده چون مفتی بردن
رضا
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۰
و من موندم مطابق کدوم قانون این بهترین بازی ما بود!!!؟
گتاب سیتی وچون
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۱
اقایون طرفدار پرسپولیس این متنو تا اخر بخونن پرسپولیس 3بازی پشت سر هم تو ازادی داره در ضمن کفشگری وبقیه مصدوما میرسن تازه استقلال هم امتیاز از دست میده پس خواهشا تا نیم فصل تیمو حمایت کنین اگه جز3 تیم اول نبود اونوقت بیاین بگین علی کریمی در ضمن جون مادرتون ای اسپورت یه مقاله بنویس از همین چیزایی که گفتم یه حسی بهم میگه استقلال با یک باخت میره تو حاشیه و نیم فصل همه بازیکنا میرن
Faraz Khosravimanesh
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۷
اسطوره وقاحتی علی عزت خاله لابی.....
امیر اس اس
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۹
یه حرفش خیلی جالب بود اون جایی که میگه مصدومیت ها به خاطر زندگی خصوصی بازیکناست
پارسال بعد از ماجرای قلیان گیت همین مربی گفت زندگی خصوصی بازیکنا مربوط به خودشونه و به من ربطی نداره
الان ربطش رو فکر کنم بفهمه که بازیکنی که بیرون تیم رعایت مسائل حرفه ای رو نمیکنه چقدر به تیم ضربه میزنه
دم امیرخان گرم که همیشه حواسش هست بازیکناش زیر آبی نرن
فرشاد
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۴۲
یه مشت اسکولای عوضی نشستن و دارن پیام میدن و هیچی حالیشون نیس
ابله هستن و فقط بلدن فحش بدن و این آی اسپورتم تائید میکنه
اخه کودن ها وقتی تیمی مثه استقلال صدر
1*بازیکنای ملی شو حفظ کرده
2*بازیکنای خوبی خریده
اقا به خروجی و ورودی دقت کنید؟؟
شما یه مشت ابله هستید که فحش بلدید
بهترین بازی بود از پرسپولیس
تراختور تا 70 بازی نکرده بود اگه هم میزدن پرسپولیسیا بالای 5 تا میشد
همتون.....
خراب مورینیو
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۴
اون بالا سلی یادت باشه .... دالی باید باشه :))))))))))))
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۰۵
حتما توجه کردید که چه قدر تمام مصاحبه ها شبیه همه : ... روز ما نبود ... گل بدی خوردیم ... حریف چند موقعیت بیشتر نداشت ولی از همون ها استفاده کرد ... اصلا استحقاق باخت نداشتیم ... بچه های ما همه کار کردن الی گلزنی ....وقتی موضوع جالبتر میشه که مربی حریف دقیقا همین ها رو ولی از جانب خودش بگه ( که مرتب هم این اتفاق میفته) ... مثلا: بچه های ما امروز کاملا به حریف مسلط بودن ... موقیعت بهشون ندادیم و .... بالاخره کی به کی بوده تو زمین !!! آخه اسم این شد مصاحبه ؟؟
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۰۲
علی بونه گیر
سیاوش
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
این دایی حالش خوبه ؟این بهترین بازی پرسپولیس بود ؟ گلم که زدیم با پرتاب اوت دستی بوداین تیم نه سیستم داره ونه تاکتیک،ونه بدنها آماده ان،تک تک بازیکنا روبابازیکنای تراکتورمقایسه کنیدگل سوم نریمان جهان دردقایق پایانی 60مترتوپ حمل کرد اون دوملیارد کوفتت بشه
کیان
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
گتاب سیتی ؛
شتر در خواب بیند پنبه دانه،،،،گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه
خوبه نگفتی قلعه نویی هم استعفا میده،زرششششششششک
خراب مورینیو
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۵
تبریک میگم به رسول خطیبی بزرگ ..... بازیکنی که پشت همین امثال لابی که تا 50 سالگی ول کن نبودن سوخت .... ولی تو عرصه مربیگری حتما و شک ندارم که انتقامش رو از امثال این آدما میگیره ..... من که رسول رو خیلی دوست دارم .... مخصوصا اون یکی دو سالی که توی استقلال بازی کرد عالی بود .... بچه بسیار با ادب و با معرفت که آدم لذت میبره باهاش صحبت کنه ... درست مثل علی رضا منصوریان شریف و دوست داشتنی .... هر چند توی استقلال هم 100 % به اون چیزی که باید میرسید نرسید .... البته فکر کنم ترانسفر شد اگه اشتباه نکنم ! ... ولی خوب به هر حال امیدورام روزی به عنوان مربی توی استقلال ببینمش ..... هر جایی هم که باشه براش آرزوی موفقیت میکنم ... چون آدمیه که سالمه و لابی نداره !!!!!!!!!!!!
هادی ss
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۸
:)))))) تو بهترین بازی تون 3 تا میخورین تو بدترینش چنتا میخورین
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۹
خالی نبند ! تیمتو درست کن !
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
فرشاد جون خفه لطفا !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر