فهرست
خطیبی: تا الان به جدول نگاه نکرده ام / هدفم کسب سهمیه است، اما امیدوارم قهرمان شویم/ نه خالکوبی دارم و نه به این مسائل فکر می‌کنم!
خطیبی: تا الان به جدول نگاه نکرده ام / هدفم کسب سهمیه است، اما امیدوارم قهرمان شویم/ نه خالکوبی دارم و نه به این مسائل فکر می‌کنم!

خطیبی: تا الان به جدول نگاه نکرده ام / هدفم کسب سهمیه است، اما امیدوارم قهرمان شویم/ نه خالکوبی دارم و نه به این مسائل فکر می‌کنم!

آی اسپورت- رسول خطیبی پس از پیروزی 3 بر یک مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا میلاد امام رضا(ع) را تبریک می‌گویم و امیدوارم از بازی امروز لذت برده باشید.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس بدشانس بود و شما هم با خوش شانسی پیروز شدید، گفت: اولین چیزی که باید بگویم تشکر از هر دو تیم است زیرا دوست نداشتند بازی به حاشیه برود و معمولا بازی این دو تیم حاشیه‌دار می‌شد اما خوشبختانه در این بازی ما و پرسپولیس اخلاق را نباختیم. در نیمه اول مطالبی که به بازیکنان گفتیم انجام ندادند به خصوص مدافعان وسط ما که پرسپولیس می‌توانست گل دوم و سوم را هم بزند. در بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردم و از دقیقه 60 کار را در دست گرفتیم و در همان دقایق هم پرسپولیس می‌توانست گلزنی کند.

وی ادامه داد: تعویض‌هایمان هجومی بود و به بازیکنانم گفتم اگر سه گل هم بخوریم نباید از شخصیت هجومی تیم کم کنیم و از شانس‌های گل‌مان به بهترین شکل استفاده کردیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه نشان داد که تیم بزرگی دارد و رقابت بین قهرمانی با استقلال را می‌داند، گفت: من تا همین الان جدول را نگاه نکرده‌ام و نمی‌دانم کدام تیم دوم است یا سوم، تیم من در این فصل تغییرات زیادی داشته و تلاشم این بود که تیم شخصیت پیدا کند و فوتبال زیبایی بازی کند. ما شخصیت تیمی پیدا کرده‌ایم و امیدوارم تا آخر مسابقات این شرایط را داشته باشیم و در نیم فصل به جدول فکر می‌کنم تا به قهرمانی فکر کنم. هدفم چیز دیگری است و می‌خواهم تیمم را آسیایی کنم اما انشالله که قهرمان شویم.

خطیبی در مورد اینکه داور در یک صحنه باید به سود تراکتورسازی پنالتی می‌گرفت یا نه، گفت: تاکنون در مورد داوری حرف نزده‌ام اما یک مقدار صالحی بازی را اداره کرد و برخی خطا‌ها را نمی‌گرفت و بازیکنانم عصبی می‌شدند ولی اصلا بحث پنالتی نبود.

سرمربی تراکتورسازی در مورد دلیل کاهش تماشاگران این تیم ، گفت: سوال خوبی پرسیدید و از تماشاگران تشکر می‌کنم که برخی از آنها از دو روز پیش به تهران آمدند و خدا را شکر که آنها دست پر تبریز برمی‌گردند ولی باید مشکل‌مان در تبریز حل شود آنها سختی می‌کشند و باید با نظمی و شهریاری صحبت کنم که تماشاگران‌مان را از دست ندهیم زیرا همه تراکتورسازی را با تماشاگرانش می‌شناسند.

وی در مورد اینکه مدعی احیای فوتبال تبریز شده و آیا برنامه‌ای برای این کار دارد، گفت: باید به من فرصت داده شود چون هواداران تراکتورسازی اکنون نتیجه می‌خواهند و هر وقت  به من اعتماد کنند من هم برای تیم‌های پایه برنامه می‌دهم زیرا به جوانان اعتقاد دارد و آن زمان می‌توانم فوتبال تبریز را احیا کنم.

خطیبی در مورد اینکه خیلی از بازیکنان روی زمین می‌افتادند و اعصاب تماشاگران خرد شد، گفت: سوال شما باید جواب طولانی داشته باشد ما امکانات این را نداریم که بازیکنان‌مان را خوب ریکاوری کنیم اما امروز بازی انجام شد که خیلی درگیرانه بود و بازی پرفشار بود اگر بازیکنی به زمین می‌خورد عمدی نبود و به خاطر درگیری فوتبال بود.

 

رسول خطیبی در مورد اینکه بازیکنان با خبرنگاران مصاحبه نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: بازیکنان خودشان این تصمیم را گرفتند، آنها گفتند یا همه صحبت کنند یا هیچ کس حرفی نزند. این تصمیم جمعی خودشان بود، به هر حال بازیکنان بعد از بازی تحت فشار روحی و روانی هستند و خودشان تصمیم گرفتند صحبتی نکنند.

وی در پاسخ به این سؤال که کار تراکتورسازی برعکس سایر تیم‌ها است، خاطرنشان کرد: این استراتژی ماست و اگر مشکلی هست من معذرت می‌خواهم. بازیکنان تصمیم گرفتند صحبت نکنند.

خطیبی در مورد اینکه هواداران تراکتورسازی فحاشی انجام دادند، خاطرنشان کرد: من غرق بازی بودم و اصلاً چیزی نشنیدم.

وی در مورد اینکه بعد از تعویض محمد نوری همه چیز به نفع تراکتورسازی تغییر کرد گفت: کاری به تیم حریف ندارم. من فقط تمرکزم روی تراکتورسازی بود و به تیم حریف توجه نداشتم.

خطیبی در مورد اینکه ادینهو امروز خالکوبی‌های خود را پوشانده بود، اظهار داشت: تابع قانون هستیم و چه بازیکن ایرانی و چه خارجی هر چه قانون بگوید عمل می‌کند. ما مطیع‌ این مسئله هستیم.

وی در مورد اینکه آیا این کار برای ادینهو عجیب نبود؟ اظهار داشت: من نه خالکوبی دارم و نه به این مسائل فکر می‌کنم، ادینهو هم از قانون تبعیت می‌کند و باید به ما ابلاغ بدهند. ما دنبال این مسائل نیستیم و فقط با توپ و مستطیل سبز کار داریم

 

 

     
آی اسپورت
2014-09-06 00:25:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر