فهرست
استیلی: این مساوی از برد با ارزش تر بود/ میدوارم دادستانی هرچه زودتر وضعیت راه‌آهن را مشخص کند
استیلی: این مساوی از برد با ارزش تر بود/ میدوارم دادستانی هرچه زودتر وضعیت راه‌آهن را مشخص کند

استیلی: این مساوی از برد با ارزش تر بود/ میدوارم دادستانی هرچه زودتر وضعیت راه‌آهن را مشخص کند

آی اسپورت- حمید استیلی پس از تساوی خانگی راه‌آهن مقابل صبای قم گفت: امروز یکی از بهترین بازی‌های خود را در این فصل انجام دادیم، بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم چرا که هم گل زدیم و هم بیش از 7 تا 8 موقعیت گل ایجاد کردیم. بازیکنان جوان ما رفته رفته به خودباوری می‌رسند.

وی ادامه داد: این مساوی از برد برای ما با ارزش‌تر بود چراکه در فاز حمله موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما در فاز دفاعی هنوز مشکل داریم به طوریکه از یک مهاجم در دفاع استفاده کردیم که باید این ضعف را ترمیم کنیم، امروز از نظر موقعیت‌سازی، مالکیت و ارسال از جناحین عالی بودیم و حق مسلم ما کسب هر 3 امتیاز بازی بود.

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با بیان اینکه به تیم صبای قم تبریک می‌گویم، گفت: صمد مرفاوی از مربیان خوب ماست، متأسفانه شنیدم که استعفا کرده است اما امیدوارم در صبا بماند، فوتبال بالا و پایین زیاد دارد، مرفاوی از مربیان با اخلاق فوتبال ماست که امیدوارم به کارش در صبا ادامه دهد.

استیلی در خصوص اظهارات صمد مرفاوی مبنی بر اشتباه داور در گرفتن دو پنالتی برای راه‌آهن گفت: به مرفاوی احترام می‌گذارم اما درباره داوری صحبتی نمی‌کنم و قضاوت را به کارشناسان می‌سپارم اما تنها این دو پنالتی بازی ما نبود چرا که 7 تا 8 موقعیت گلزنی ایجاد کردیم و دو بار هم توپ را به دروازه حرف کوبیدیم اما چون از صحنه‌ها دور بودم درباره داوری نمی‌توانم صحبتی کنم.

وی در خصوص وضعیت مالکیت باشگاه راه‌آهن گفت: متأسفانه با وجود گذشت هفت هفته از لیگ، هنوز این موضوع مشخص نشده است و مشکل داریم، باید از بازیکنانم تشکر کنم که بدون هیچ چشم‌داشتی با ما همکاری می‌کنند، تنها تیمی هستیم که پرداخت بالایی به بازیکنان نداشته‌ایم، امیدوارم دادستانی هرچه زودتر وضعیت ما را مشخص کند چرا که اگر این مشکل حل شود بازیکنان با شرایط روحی و روانی بالاتری به میدان خواهند رفت. دو هفته سخت مقابل پرسپولیس و تراکتورسازی را پیش رو داریم که امیدواریم با تعیین تکلیف تیم با خیال آسوده‌تری به میدان برویم.

     
آی اسپورت
2014-09-06 00:37:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر