فهرست
نوری: هیچ مشکلی با دایی ندارم/ فاصله با صدر را کم می کنیم
نوری: هیچ مشکلی با دایی ندارم/ فاصله با صدر را کم می کنیم

نوری: هیچ مشکلی با دایی ندارم/ فاصله با صدر را کم می کنیم

آی اسپورت- محمد نوری پس از شکست 3 بر یک پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: بازی دست ما بود و تا دقیقه 70 موقعیت‌های زیادی داشتیم، متأسفانه توپ‌های ما وارد دروازه نشد و از دقیقه 70 به بعد روی سه ضد حمله گل خوردیم و سه امتیاز حیاتی پرید.همه بچه‌های ما زحمت کشیدند اما فوتبال همین است.


ناراحتی از تعویض:

 نه، ناراضی نبودم بلکه کمی ناراحت بودم و احساس می‌کردم شاید بتوانم گل بزنم، نظر آخر را در تیم علی دایی می‌دهد و هیچکس حق اعتراض ندارد، متأسفانه ما بدشانس بودیم و در کل فوتبال زیبایی را مشاهده کردیم.

 

نیلسون بعد از گل از سوشا انتقاد کرد؟!


 هیچکس در تیم حق اعتراض ندارد، در قرارداد ما نوشته نشده چه کسی روی نیمکت می‌نشیند و چه کسی بازیکن ثابت است. شاید نیلسون نکته فنی گفته اما آنقدر عصبانی بودم، الان هیچ چیز در خاطرم نیست.ما خیلی زیبا بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم، اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باید این نقطه ضعف ما برطرف شود.از دست دادن موقعیت گل:
 

این به خاطر شرایط چمن ورزشگاه بود، متأسفانه طوری چمن را می‌زنند که توپ این طرف و آن طرف می‌رود. حامد لک هم اعلام کرد تغییر مسیر توپ را دیدم، توپ به نوک پایم خورد و به بیرون رفت.


فاصله زیاد با صدر جدول:
 

 این فاصله را کم می‌کنیم، مهم آخر فصل است، خیلی اوقات در ابتدا جایگاه خوبی نداشتیم اما سپس بالا آمدیم و در رتبه‌های سوم، چهارم قرار گرفتیم.


دایی از روی لجبازی تعویض تان کرد؟!
 

 مشکلی با علی دایی ندارم، او مربی من است و فوتبالم را مدیونش هستم، تا آخر فصل هم اگر بیرون بمانم اعتراض نمی‌کنم و روی سکو هم بنشینم حرفی نمی‌زنم. هواداران تحمل کنند که این شرایط درست خواهد شد. شش ماه روی نیمکت بودم و این سومین بازی‌ای است که به صورت ثابت بازی می‌کنم و فکر می‌کنم در این سه بازی، این بهترین عملکردم است.

     
آی اسپورت
2014-09-06 00:38:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر