فهرست
مرفاوی: امروز آخرین روز کاری من در صبا بود/ به نفت مسجد سلیمان نمی روم!
مرفاوی: امروز آخرین روز کاری من در صبا بود/ به نفت مسجد سلیمان نمی روم!

مرفاوی: امروز آخرین روز کاری من در صبا بود/ به نفت مسجد سلیمان نمی روم!

آی اسپورت- صمد مرفاوی پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل راه‌آهن گفت: بازی خوبی را از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، ما بازی را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم، در نیمه اول آنچه که می‌خواستیم در زمین پیاده کردیم، هم گل زدیم و هم بازی را اداره کردیم و آنچه در تفکر ما بود انجام شد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم نظم تیمی ما به خاطر بازی بلند راه‌آهن به هم خورد که خیلی زود با تعییر سیستم این موضوع را رفع کرده و مجدداً به گل رسیدیم. اما تصمیماتی در زمین گرفته می‌شود که نمی‌توانم جلوی آن را بگیرم چون به من مربوط نیست، می‌توانم اگر تیمم مشکل تاکتیکی داشت با تغییر تاکتیک و تعویض نحوه بازی تیمم را اصلاح کنم اما درباره قضاوت داور نمی‌توانم کاری انجام دهم، این موضوع از اختیار من خارج است، متاسفانه امروز به خاطر یک پنالتی مشکوک گل دوم را در دقایق پایانی دریافت کردیم و پیروزی را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: فکر نمی‌کنم پنالتی‌ای که داور برای راه‌آهن گرفت درست بوده باشد، از بازی تیمم راضی بودم، تیم راه‌آهن هم بازی خوبی به نمایش گذاشت چرا که هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند اما داور با سوت‌های خودش جذابیت را از بازی دور کرد، از نحوه قضاوت داور راضی نبودم برخی اوقات تصمیماتی گرفته می‌شود که نمی‌خواهیم تابع آن باشیم، به هر حال مساوی کردیم و تساوی در زمین حریف و کسب یک امتیاز هم خوب است هرچند که می‌توانستیم پیروز میدان باشیم.

مرفاوی با بیان اینکه از امروز دیگر با صبای قم همکاری نخواهد کرد، گفت: چند هفته است که در صبا کار می‌کنم، امروز آخرین روز کاری من در این تیم بود چرا که رفت و آمد برای من و خانواده‌ام مشکل بود، همکارم ساکت الهامی هم به من گفت که در صبا نخواهد ماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تنها همین موضوع مشکل او بوده است یا اینکه مشکلات مالی هم در این زمینه تاثیرگذار بوده، گفت: مسائل دیگری هم دخیل بوده است که جلوی کار کردن را می‌گیرد و من با این شرایط دیگر نمی‌توانستم مربی‌گری کنم، اتفاقی نمی‌افتد چرا که تیم شرایط خوبی دارد.

مرفاوی در خصوص اینکه اگر با استعفایش موافقت نشود چه تصمیمی می‌گیرد، گفت: من تصمیمم را گرفته‌ام چون دیگر نمی‌توانم ادامه دهم، عضو خانواده صبا بوده و هستم و دوست ندارم مسائل خانوادگی را بیرون مطرح کنم.

سرمربی مستعفی صبای قم در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای حضور در تیم نفت مسجد سلیمان دارد، گفت: چنین موضوعی درست نیست چرا که اگر می‌خواستم این کار را انجام بدهم در ابتدای فصل از این تیم پیشنهاد داشتم تا تیم را خودم ببندم.

مرفاوی در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان صبا را از تصمیمی که گرفته، آگاه کرده است، گفت: با آنها صحبتی نداشته‌ام و خودم این تصمیم را گرفته‌ام، موضوع را تا این لحظه با آنها مطرح نکرده بودم اما به این جمع‌بندی رسیدم که دیگر نمی‌توانم ادامه دهم.

 

     
آی اسپورت
2014-09-06 00:36:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر