فهرست
اوزیل: آلمان با قهرمانی در جام جهانی، پاسخ منتقدان را داد
اوزیل: آلمان با قهرمانی در جام جهانی، پاسخ منتقدان را داد

اوزیل: آلمان با قهرمانی در جام جهانی، پاسخ منتقدان را داد

آی اسپورت- مسوت اوزیل، ستاره تیم ملی آلمان، معتقد است که او و هم تیمی هایش با قهرمانی در جام جهانی، منتقدان شان را ساکت کردند.

تیم های یواخیم لوو در سه تورنمنت قبلی در مراحل پایانی، از دور رقابت ها کنار رفتند و این مسئله انتقادهای زیادی را از آنها به همراه داشت. اما توانتسند در جام جهانی 2014 به قهرمانی برسند؛ اتفاقی که اوزیل آن را پاسخی به رسانه های بدبین آلمانی می داند.

او به خبرنگاران گفت:\" افراد زیادی پیش از جام جهانی نظرشان را در رسانه ها اعلام کردند که برخی مثبت و برخی منفی بود؛ در مورد تیم و بازیکنان. چیزهایی مثل اینکه ما یک تیم نیستیم یا به اندازه پخته نشده ایم؛ اینکه بعضی بازیکنان نمی توانند به اندازه کافی بجنگند یا قادر نیستند که بعضی کارها را انجام بدهند. ما به همه ثابت کردیم که به عنوان یک تیم، چه شخصیتی داریم.

البته برای قهرمانی در تورنمنتی مانند جام جهانی، نیاز به شانس هم داریم. اما این موفقیت نشان داد که ما چقدر قوی هستیم و اینکه چه تیم و چه بازیکنان، اجازه نداریم تحت تاثیر آنچه رسانه ها منتشر می کنند، قرار بگیریم. ما همیشه به خودمان باور داشتیم و همیشه یک انرژی مثبت اطراف تیم بود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-06 03:25:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر