فهرست
دی ماریا: رئال از من خواست در فینال جام جهانی بازی نکنم
دی ماریا: رئال از من خواست در فینال جام جهانی بازی نکنم

دی ماریا: رئال از من خواست در فینال جام جهانی بازی نکنم

آی اسپورت- آنخل دی ماریا، هافبک منچستریونایتد عنوان کرد که رئال مادرید نمی‌خواسته او در فینال جام جهانی شرکت کند.

هافبک سابق رئال، با 75 میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست و رکورد نقل و انتقالات انگلیس را شکاند. دی ماریا فصل گذشته به همراه رئال مادرید قهرمان کوپا دل ری و لیگ قهرمانان شده بود. همچنین در فینال جام جهانی نیز حضور داشت و حالا عنوان کرد که رئال درخواست کرده که او به دلیل مصدومیت در فینال حضور نداشته باشد.

او گفت: \" ساعت 11 صبح فینال جام جهانی، نامه ‌ای از طرف رئال مادرید به من رسید که از من درخواست شده بود در فینال بازی نکنم. بازی ساعت 16 برگزار می‌شد و من خودم را برای بهترین فرمم آماده می‌کردم والبته می‌دانستم که ممکن است مصدوم شود. به محض خواندن نامه، آن را پاره کردم. برایم مهم نبود، هر اتفاقی که قرار بود رخ دهد اهمیتی نداشت.\"

پرس روز گذشته عنوان کرد که دی ماریا درخواست خروج از باشگاه داده بود ولی ال فیدئو این موضوع را رد کرد و گفت: هیچگاه گفتم که می‌خواهم رئال را ترک کنم. باشگاه تصمیم گرفت که بازیکنان دیگری بخرد. من همیشه رابطه خوبی با هم تیمی هایم داشتم ولی هیچگاه ارتباطی با فلورنتینو پرس نداشتم.\"

رونالدو پس از خروج دی‌ماریا، در مصاحبه ای به انتقاد از سیاست‌های رئال در نقل و انتقالات پرداخت و دی ماریا گفت: \" کریستیانو همیشه با من بود. او جنگید تا من در تیم بمانم. نمی‌دانم تا کی در مادرید خواهد ماند.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-06 13:25:13
نظر دهید

۲ نظر
گتاب سیتی وچون
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
خاک تو سر پرس و مالدیوی ها
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۹
باشگاه بازیکن خرید و تو پول پرست ترسو هم از ترس رقابت و از حرص پول پیچیدی به بازی. عمرا موفق بشی اونجا.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر