فهرست
درخشش دوباره ی خطیبی در آزادی پس از ۹ سال!
درخشش دوباره ی خطیبی در آزادی پس از ۹ سال!

درخشش دوباره ی خطیبی در آزادی پس از ۹ سال!

آی اسپورت-  بعد از ظهر ۲۵ اردیبهشت سال ۸۴ وقتی نیمه نخست دیدار پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید کمتر کسی فکر می‌کرد سپاهانی که در نیمه نخست بسیار ناامید کننده ظاهر شده بود در نهایت بازی را با گل‌های دقایق ۷۶ و ۹۲ رسول خطیبی ببرد و برای اولین بار در تاریخ خود پرسپولیس را در آزادی شکست دهد. آن پیروزی‌ که در هفته‌های پایانی لیگ چهارم برای سپاهانی‌ها بدست آمد هرچند در جدول دردی از آنها دوا نکرد اما باعث شد طلسم ۳۴ ساله سپاهان در آزادی و در مقابل پرسپولیس باطل شود.


رسول خطیبی اما ۹ سال بعد از آن شب باشکوهش در آزادی دوباره خاطرات را زنده کرد و این بار در کسوت سرمربیگری تراکتور در دیداری جذاب و مهیج در نهایت ۳ بر یک از سد پرسپولیس در آزادی گذشت تا خود اولین بار موفق شود به عنوان مربی پرسپولیس را در تهران شکست دهد.


شباهت جالب این دو دیدار مالکیت و خلق موقعیت توسط پرسپولیس بود اما در نهایت این سپاهان و تراکتور بودند که با ضد حملات زهردار خود شب پرسپولیس را خراب کردند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-09-06 14:04:32
نظر دهید

۱ نظر
خراب مورینیو
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۴
تبریک میگم به رسول خطیبی بزرگ ..... بازیکنی که پشت همین امثال لابی که تا 50 سالگی ول کن نبودن سوخت .... ولی تو عرصه مربیگری حتما و شک ندارم که انتقامش رو از امثال این آدما میگیره ..... من که رسول رو خیلی دوست دارم .... مخصوصا اون یکی دو سالی که توی استقلال بازی کرد عالی بود .... بچه بسیار با ادب و با معرفت که آدم لذت میبره باهاش صحبت کنه ... درست مثل علی رضا منصوریان شریف و دوست داشتنی .... هر چند توی استقلال هم 100 % به اون چیزی که باید میرسید نرسید .... البته فکر کنم ترانسفر شد اگه اشتباه نکنم ! ... ولی خوب به هر حال امیدورام روزی به عنوان مربی توی استقلال ببینمش ..... هر جایی هم که باشه براش آرزوی موفقیت میکنم ... چون آدمیه که سالمه و لابی نداره !!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر