فهرست
کنفرانس هفته29 لیگ برتر: 21امتیاز تا قهرمانی
کنفرانس هفته29 لیگ برتر: 21امتیاز تا قهرمانی

کنفرانس هفته29 لیگ برتر: 21امتیاز تا قهرمانی

آی‌اسپورت- در هفته بیست و نهم لیگ برتر چلسی صدرنشین استوک‌سیتی را با نتیجه 2-1 شکست داد؛ و آرسنال در خانه وست بروم با حساب 3-1 مغلوب شد. نشست خبری بعد از سرمربیان را می‌خوانید:

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی: بسیار خوشحالم که در این مقطع از فصل مقابل استوک سیتی قرار گرفتیم، چراکه برای این گونه بازی‌ها، هم باید از نظر ذهنی و هم از نظر فیزیکی آماده باشید. ما از هر نظر آماده بودیم و خوشحالم که به پیروزی رسیدیم. سعی کردیم فوتبال خودمان را ارائه دهیم و شایسته کسب پیروزی بودیم. بابت گلزنی کیهیل خوشحالم چراکه او روی صحنه پنالتی تمرکزش را از دست داده بود و زدن گل پیروزی هم برای او خوب بود هم برای تیم. به نظرم 21 امتیاز دیگر از 10 بازی باقی مانده برای قهرمانی نیاز داریم. امروز پیغام خوبی فرستادیم، امّا باید بتوانیم با همین تعهد و ریتم کاری پیش رویم. اختلاف 10 امتیاز است، فکر می‌کنم فردا رقبایمان پیروز می‌شوند. ما باید فقط به خودمان فکر کنیم، باید همیشه مانند امروز بجنگیم و آماده باشیم.

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال: وضعیت بسیار نگران کننده است و ما از فرصتی که برای بالا رفتن در جدول داشتیم استفاده نکردیم. اکنون باید عقب‌نشینی کرده و بار دیگر تمرکزمان را برای بازی‌های آینده به دست آوریم زیرا بازی‌های بزرگی پیش رو خواهیم داشت. این بازی یک مسابقه معمولی در لیگ برتر بود؛ تیمی که توپ را در اختیار دارد و تیمی که دفاع کرده و روی ضد حملات و ضربات بلند برنامه دارد. بین دو نیمه هم زمانی که بازی مساوی بود این موضوع را می‌دانستیم که آن‌ها در ادامه بازی روی ضربات کرنر و ضد حملات خطرناک ظاهر خواهند شد. متاسفانه این مسئله گریبان‌گیر ما شد و نتوانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. مسئولیت این باخت به عهده همه ماست. همیشه باخت در چنین مواقعی ناراحت کننده است ولی ما باید مسئولیت آن را پذیرفته و برای بازی بعدی آماده شویم. هیچ بازیکنی در ضربات بلند با آن‌ها مقابله نکرد. در حالی که می‌دانیم آن‌ها از ابتدای فصل گل‌های بسیاری روی ضربات ایستگاهی زده‌اند.

     
آی اسپورت
2017-03-19 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر