فهرست
بکام: بازی کردن برای تیم ملی انگلیس بهترین لحظات زندگی ام بود
بکام: بازی کردن برای تیم ملی انگلیس بهترین لحظات زندگی ام بود

بکام: بازی کردن برای تیم ملی انگلیس بهترین لحظات زندگی ام بود

آی اسپورت- دیوید بکام، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس عنوان کرد که بهترین لحظات عمرش را در پیراهن تیم ملی انگلیس تجربه کرده است.

بکام با 115 بازی ملی، پس از پیتر شیلتون بیشترین بازی ملی را در تاریخ انگلیس دارد و در 59 بازی ملی نیز کاپیتان بود که از این حیث رکورد دار است.

او در مصاحبه با برنامه Pep talk گفت:  \"عاشق بازی های تیم ملی بودم، 59 بار بازوبند کاپیتانی بسته ام و همه چیز درباره تیم ملی را دوست دارم. بازی کردن برای تیم ملی، پرافتخارترین لحظات زندگی من است. دلم برای بازی کردن برای منچستریونایتد و رئال مادرید و دیگر تیم‌هایی که در آنها بازی کردم تنگ شده است ولی بیش از هر چیزی، دوست دارم برای تیم ملی بازی کنم.\"

\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14099890992.jpg\"


بکام سپس در رابطه با عملکرد انگلیس در جام جهانی گفت: \" وقتی کاستاریکا، اروگوئه یا حتی ایتالیا را شکست ندهید،  مسلما جام جهانی تاسف باری پشت سر گذاشته اید.هاجسون بازیکنان جوان زیادی به تیم اضافه کرده است و بیشتر با تجربه ها کنار رفته اند. فرانک لمپارد و استیون جرارد خداحافظی کردند و در حال حاضر، وین رونی کاپیتان تیم و باتجربه ترین بازیکن است بنابراین پایه ای برای ساختن وجود دارد.\"

\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14099890991.jpg\"


بکام ادامه داد: \" زمانی که کاپیتان تیم ملی بودم، اشتباهاتی انجام دادم ولی رفته رفته بزرگ شدم و پخته تر شدم. متوجه شدم که واقعا مسئولیتی بر گردنم هست و باید مثل یک الگو، تیم را رهبری کنم.\"

\"http://www.akserver.ir/uploads/akserver.ir_14099905381.jpg\"


بکام سپس راجع به زندگی فعلی اش گفت: \" در حال حاضر، راننده تاکسی سه پسرم هستم. 7 صبح آنها را به مدرسه می‌برم و موقع بازگشت، به دنبال آنها می‌روم. هر کدام از پسرانم در یک تیم تمرین می‌کنند بنابراین باید آنها را به زمین تمرین سه باشگاه مختلف ببرم. در حال حاضر راننده ی شخصی آنها هستم. به علاوه دخترم هم کلاس باله می‌رود\"

     
آی اسپورت
2014-09-06 15:08:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر