فهرست
نوری: قطعا فاصله با استقلال را جبران می کنیم/ زمین جلوی گلزنی ام را گرفت
نوری: قطعا فاصله با استقلال را جبران می کنیم/ زمین جلوی گلزنی ام را گرفت

نوری: قطعا فاصله با استقلال را جبران می کنیم/ زمین جلوی گلزنی ام را گرفت

آی اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس دز نیمه اول مسابقه دیروز تیمش با تراکتور عملکرد بدی نداشت اما یک موقعیت گل ایده آل را خراب کرد. نوری در نیمه دوم تعویض شد. تعویضی که به عقیده هواداران پرسپولیس، زمینه ساز شکست تیم بود. صحبت های امروز شماره 14 سرخ با ورزش سه را بخوانید: 

چه شد که پس از مدت ها در آزادی شکست خوردید؟
ما بازی خوبی کردیم، موقعیت های زیادی داشتیم که اگر این موقعیت ها تبدیل به گل می شد با 3،4 گل اختلاف باید تراکتورسازی را می بردیم. همه بچه ها زحمت کشیدند، چه بازیکنان ثابت و چه آنهایی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدند. اما در مورد تعویض خودم باید به تصمیم آقای دایی احترام گذاشت.
 باید نقاط ضعف را پوشش دهیم شرایط بسیار سخت است من می دانم هواداران پرسپولیس ناراحتند حق هم دارند. اما مطمئن باشید پرسپولیس روز به روز بهتر می شود، ما جایی برای اشتباه کردن نداریم. به اندازه کافی اشتباه کرده ایم و به اندازه کافی امتیاز از دست داده ایم.

فاصله 10 امتیازی شما با استقلال قابل جبران است؟

قطعا جبران می کنیم، شما دیدید که ما فصل قبل در نیم فصل قهرمان شدیم اما در پایان فصل به عنوان نایب قهرمانی رسیدیم، در حال حاضر مهم نیست چه تیمی صدرجدول است مهم این است که در پایان فصل کدام تیم قهرمان خواهد شد.

در این بازی پاس های خوبی به مهاجمان تیم دادی اما هیچکدام تبدیل به گل نشدند
ما حملات خیلی خوبی را روی دروازه حریف تدارک دیدیم اما متاسفانه با بدشانسی این موقعیت ها یکی بعد از دیگری از دست رفت. تراکتورسازی روی چند ضدحمله به گل رسید. از این پس باید روی 20 دقیقه آخر بیشتر تمرکز داشته باشیم و راه ضدحملات حریف را ببندیم.

خودت هم یک موقعیت عالی را در نیمه اول خراب کردی.
 زمین بد بود و توپ انحراف پیدا کرد، حامد لک هم به من گفت که مشکل از زمین بود. زمانی که خواستم ضربه را بزنم توپ پله کرد و من هم توپ را ندیدم اما مطمئن باشید در بازی آینده این موقعیت ها را از دست نخواهم داد. من امیدوارم هواداران همانطورکه دیروز از ما حمایت کردند در بازی های بعدی نیز به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا 3 بازی خانگی آینده را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-06 16:23:47
نظر دهید

۳ نظر
4444
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۹
زهی خیال باطل.دوباره کری الکی شروع شد.آخه نوری تو کجای این فوتبال هستی که کری میخونی؟!اگه شما امتیاز بگیر بودید این وضعتان نبود
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۱
با این غیرتی که تو داری نریم دسته دو صلوات !
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۶
الان استقلالیها فقط باید حواسشان به استقلال باشه و به حاشیه توجه نکنند بازی با نفت 3 امتیازش از نان شب هم واجب نره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر