فهرست
بهروان تایید کرد: کارت معافیت 13 بازیکن باطل شده است/ آن ها نمی توانند برای تیم های نظامی بازی کنند
بهروان تایید کرد: کارت معافیت 13 بازیکن باطل شده است/ آن ها نمی توانند برای تیم های نظامی بازی کنند

بهروان تایید کرد: کارت معافیت 13 بازیکن باطل شده است/ آن ها نمی توانند برای تیم های نظامی بازی کنند

آی اسپورت- مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، خبر باطل شدن کارت معافی 13 بازیکن فوتبال که در میان آنها بازیکنان سرشناسی وجود دارد، را تایید کرد. غلامرضا بهوران در این ارتباط به فارس گفت:  هنوز نامه رسمی به دست ما نرسیده و ما هم از طریق سایت ها آن را خوانده ایم اما باطل شدن کارت 13 بازیکن درست است.

وی در خصوص اینکه تکلیف این بازیکنان چه می شود، گفت: پرونده این بازیکنان به کمیته انضباطی داده می شود و این بازیکنان دیگر نمی توانند برای تیمهای خود به میدان بروند. چون مدارک قبلی آنها دیگر مورد تایید حوزه نظام وظیفه نیست.

وی در باره اینکه آیا این بازیکنان وسط فصل می توانند به تیم های نظامی بروند، گفت: نه آنها به هیچ تیمی نمی توانند بروند. بهتر است از خودشان هم بپرسید که این طور کارت گرفته اند.

بهروان در این خصوص که آیا نباید سازمان لیگ قبلا این مدارک را کنترل می کرده گفت: این مشکل مربوط به ما نیست. مدارکی داده شده و اگر همه شماره کارت های آنها را به سیستم بدهی مورد تایید است و بعد مشخص شده که کارت های آنها مورد داشته است.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه چه زمانی نام این بازیکنان به صورت رسمی اعلام می شود، گفت: به نظرم امروز و فردا اعلام می شود.

f

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-06 16:59:07
نظر دهید

۷ نظر
تراختوری
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۱
کاظم شهریاری مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی و مدیر رسانه تیم در گفتگویی کوتاه با سایت رسمی در خصوص مصاحبه نکردن بازیکنان و کادرفنی تیم پس از دیدار با تیم پرسپولیس تهران گفت : متاسفانه پس از بازی با پرسپولیس تهران اتفاق ناخوشایندی در ناحیه میکس زون استادیوم آزادی رخ داد تا پیرو آن بازیکنان و کادرفنی تیم مصاحبه نکنند . در این اتفاق که یک خبرنگار تبریزی قصد داشت به زبان آذری سوالاتی را از آقای حسین خطیبی بپرسد ولی متاسفانه جمعی از خبرنگاران به این مسئله واکنش نشان داده و مانع از این کار شدند و در ادامه آقای خطیبی مصاحبه ای انجام نداد ووقتی این مسئله به اطلاع بازیکنان و اعضای تیم رسید آنها هم از انجام مصاحبه خودداری کردند و همه تصمیم گرفتند مصاحبه نکنند
شهریاری در ادامه افزود : همه زبان‌ها برای ما محترم هستند. فارسی، ترکی، عربی، کردی، انگلیسی، بلوچ و ... همه برای ما محترم هستند. یک خبرنگار به زبان عربی مصاحبه می‌گیرد و دیگری به زبان فارسی مصاحبه می‌کند. هیچ فرقی وجود ندارد و همه ما برای موفقیت فوتبال و اعتلای نام ایران تلاش می‌کنیم. خبرنگاران تبریزی میهمان رسانه های تهران بودند و چقدر خوب بود سایر دوستان رسم میهمان نوازی را به جا می‌آوردند. و این مشکلات به وجود نمی آمد .

اگه توتبریزهمچین رفتاری بایه خبرنگارتهرانی انجام بشه شمااصحاب رسانه زمین وزمان روبه هم میریزید
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
ماهینی چطور؟ اگر بختیار رحمانی باطل کردند پس ماهینی چرا اعلام نمیکنند؟
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۱
همانطور که نگذاشتن بختیار رحمانی از اول فصل برای فولاد بازی کنه نباید میگذاشتن شجاع خلیل زاده و حسین ماهینی بازی کنند این اسمش ناعدالتی
سام
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
در جواب به تراختوری:دوست عزیز در یک جمع که همه دارن به یک زبان صحبت می کنن،چه معنی داره یک نفر با یک زبان دیگه بیاد سوال و جواب کنه؟!تو کنفرانس های بین اللمللی هم یک مترجم هست که اگر حتی خبرنگارهای خارجی با زبان خودشون سوال پرسیدن،اون سوال برای همه ی خبرنگاران اونجا ترجمه بشه،البته وقتی تعدد زبان ها هست فقط به زبان بین المللی که انگلیسی هست ترجمه می شه.این کار اون خبرنگار مصداق درگوشی صحبت کردن و توهین به تمام کسانی بود که اونجا نشستهبودن و باید هاج و واج می نستن می دیدن که این دوتا بدون توجه به اوها شروع به حرف زدن با هم می کنن!اون آقا باید صبر می کرد و خارج از کنفرانس یک گفتگوی اختصاصی با هر زبان با خطیبی می گرفت!این کارا مصداق کامل عوام فریبی و نژاد پرستی هست دوس عزیز!
محمد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۷
واقعا مسخره هست
محمد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۱۸
کاملا با سام موافقم . یعنی چی وقتی همه به یک زبون صحبت میکنن . بیای با گویشی که بقیه بلد نیستند صحبت کنی. آذری سوال کردن اون خبرنگار فقط میزان نژاد پرستی اون آقا رو نشون میده
لعنت به این فوتبال و دست اندر کاراش
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۵
آخه چرا اسم این سیزده نفر رو اعلام نمی کنین؟ چرا نمی ذارین مردم بدونن؟ مردمو دارین از فوتبال جدا می کنین. حالیتونه؟ دبعد انتظار دارید آخر هفته ها هم ملت بریزن تو استادیوم؟ خب بی معرفتا شما حتی تو انتخاب سرمربی تیم ملی هم به حرف مردم توجه نکردین. هر خبری میشه هی سربسته میذارین بمونه که چی بشه؟ خدایا کی ما رو نفرین کرد که این آفتا زدن به فدراسیون فوتبال ما؟ ما رو از شر اینا خلاص کن خدا. حیف فوتبال ماست...
مایه ی شرمساری فقط.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر