فهرست
نریمان جهان: بله، خوش شانس بودیم
نریمان جهان: بله، خوش شانس بودیم

نریمان جهان: بله، خوش شانس بودیم

آی اسپورت- سامان نریمان جهان، روی دو گل اول تراکتور در زمین پرسپولیس موثر بود و گل سوم را نیز به زیبایی به ثمر رساند تا بهترین بازیکن زمین باشد. ستاره جوان تراکتور امروز در مورد این بازی با فارس گفتگو کرده است:


بازی با پرسپولیس چطور بود؟ قبول دارید که تیم تان کمی خوش شانسی آورد؟

 بازی بسیار خوبی بود. هر دو تیم نمایش تماشاگر‌پسندی داشتند و توانستند عملکرد خوبی ارائه دهند. ما یک گل دریافت کردیم و بعد از آن پرسپولیس می‌توانست باز هم دروازه ما را باز کند اما خوشبختانه با خوش‌شانسی و کار خوب دروازه‌بان‌مان گل نخوردیم و توانستیم در نیمه دوم با عملکرد خوبی که ارائه می‌دهیم نتیجه بازی را به سود خود عوض کنیم. بازیکنان ما در این مسابقه غیرت کردند.

انتظار چنین نتیجه ای را داشتید؟

 به هر حال فوتبال است و هر اتفاقی در آن می‌افتد ما برای برد در میدان حاضر شدیم و به این مسئله باور داشتیم.

آیا با کسب پیروزی برابر پرسپولیس به مدعی قهرمانی تبدیل شدید؟

صد در صد با این برد کارمان راحت‌تر شد و نشان دادیم مدعی هستیم. ما تاکنون فقط یک باخت و یک تساوی داشتیم و بقیه بازی‌ها را بردیم. استقلال این یک تساوی را نداشته و در حال حاضر 2 امتیاز بیشتر دارد. ما اگر همین روند را ادامه دهیم کسب سهمیه لیگ قهرمانی آسیا قطعی است.

چرا بعد از بازی با پرسپولیس مصاحبه نکردید؟

 چون خسته بودیم. خطیبی هم گفت فردا وقت برای صحبت زیاد است. همچنین باید به سرعت به فرودگاه می‌رفتیم تا به تبریز بازمی‌گشتیم.

درباره شعار دو گروه از هواداران علیه یکدیگر چه نظری دارید؟

 البته در بازی فوتبال هواداران برای هم کری می‌خوانند اما وقتی ما گل خوردیم هواداران‌مان یکپارچه از تیم حمایت کردند و باعث شدند که گل تساوی و برتری را به ثمر برسانند هر دو تیم هواداران خوبی دارند و شان‌شان نیست که بخواهند حرف‌های ناپسندی بزنند امیدوارم دیگر شاهد این مشکلات نباشیم.

با یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن این مسابقه بودید. 

 خدا را شکر در نیمه اول هم بد نبودم و با کمک بچه‌ها توانستیم در نهایت پرسپولیس را شکست دهیم. از عملکردم راضی هستم و از خداوند می‌خواهم بتوانم این روند را ادامه دهم.

     
آی اسپورت
2014-09-06 17:06:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر