فهرست
5 بازیکن جا مانده تیم امید به اردو ملحق شدند
5 بازیکن جا مانده تیم امید به اردو ملحق شدند

5 بازیکن جا مانده تیم امید به اردو ملحق شدند

آی اسپورت-  به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، هومن افاضلی مدیر فنی تیم ملی امید گفت: به دلیل سفر ۲۴ ساعته تیم به کشور چین، بازیکنان صبح امروز شنبه تمرین سبکی را انجام داده و بعدازظهر نیز به همین منوال تمرینات خود را ادامه می‌دهند تا تمرینات اصلی بازیکنان از صبح فردا یکشنبه به صورت جدی آغاز شود. 


وی افزود: بازیکنان روز یکشنبه یک جلسه تمرین کرده و روز سه‌شنبه دو جلسه تمرینی در صبح و بعدازظهر خواهند داشت. هدفمان این است با برگزاری دیدارهای دوستانه، با آمادگی کامل در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی به میدان برویم. 


مدیر فنی تیم فوتبال امید ایران درباره ملحق شدن ۵ بازیکن جامانده به جمع ملی‌پوشان تاکید کرد: تشکر ویژه‌ای از مسئولان کمیته ملی المپیک دارم زیرا تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا این ۵ بازیکن به جمع ما ملحق شوند. 


افاضلی همچنین گفت: این ۵ بازیکن ساعت ۲۳ به وقت محلی وارد کشور چین شده و به جمع نفرات حاضر در اردو اضافه شدند. صبح فردا (۱۶ شهریورماه) هم تمرین سبکی را برگزار می‌کنند تا در طی روزهای آینده تمرینات اصلی خود را با دیگر ملی پوشان پیگیری کنند. 


 احسان پهلوان بازیکن تیم ذوب آهن، مهدی مهدی‌پور، محمدرضا اخباری، حجت صدقی و وحید حیدریه پنج بازیکنی هستند که امروز راهی چین شدند. 

     
آی اسپورت
2014-09-06 17:10:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر