فهرست
مایلی کهن: آقایان آنقدر می مانند تا اخراح شوند و غرامت بگیرند/ پرسپولیس سی گل هم بخورد بعضی ها کک شان نمی گزد/ این تیم حرصپولیس شده است/ کارچاق کن آقایان به خانواده استیلی توهین کرد
مایلی کهن: آقایان آنقدر می مانند تا اخراح شوند و غرامت بگیرند/ پرسپولیس سی گل هم بخورد بعضی ها کک شان نمی گزد/ این تیم حرصپولیس شده است/ کارچاق کن آقایان به خانواده استیلی توهین کرد

مایلی کهن: آقایان آنقدر می مانند تا اخراح شوند و غرامت بگیرند/ پرسپولیس سی گل هم بخورد بعضی ها کک شان نمی گزد/ این تیم حرصپولیس شده است/ کارچاق کن آقایان به خانواده استیلی توهین کرد

شکست سنگین پرسپولیس در ورزشگاه آزادی پس از 2 سال کافی بود تا محمد مایلی کهن، حملات تند و آتشین اش را بار دیگر نثار علی دایی کند. او که چندی پیش با حکم حبس به خاطر شکایت دایی مواجه شده بود، صحبت هایش با تسنیم در مورد پرسپولیس را اینگونه آغاز کرده است: 

شما اگر از شروع تمرینات پرسپولیس، پیش از آغاز لیگ برتر و از هفته اول لیگ تا هفته گذشته را مرور کنید، من یک کلمه در مورد این تیم صحبت نکرده بودم چرا که می‌دانم مردم به پرسپولیس علاقمند هستند.

وی یادآور شد: با وجود تمام مشکلاتی که پرسپولیس داشته و نتایجی که در چند سال گذشته کسب کرده اما تعداد طرفداران این تیم ریزش نداشته و این نشان دهنده آن است که مردم با تمام وجود پرسپولیس را دوست دارند. این یک واقعیت است که پرسپولیس از هر شخصی بالاتر و برتر است.

«مردم در کوچه و خیابان در خصوص شرایط پرسپولیس از من سؤال می‌کنند و بالطبع نمی‌توانم پاسخگوی آنها باشم»، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان این جمله افزود: من به هیچ عنوان به دلیل رفتارهای متکبرانه و خودخواهانه و خیلی از موارد دیگر با این آقا (سرمربی پرسپولیس) خوب نیستم اما به هیچ عنوان نمی‌خواهم تیمم ببازد،‌ آن هم به خاطر مردم، چرا که مردم به شخص کاری ندارند و دوست دارند، تیم‌شان ببرد. من هم دوست دارم تیم محبوبم همیشه پیروز باشد.

مایلی‌کهن خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند بعد از شکست‌های اخیر اینها نمی‌خواهند کنار بروند؟! به نظر من اگر پرسپولیس در یک بازی سه تا که نه، 30 تا هم بخورد آقایان کک‌شان هم نمی‌گزد! کما اینکه قبلاً هم نشان داده‌اند، وقتی در تیم‌های دیگر بودند، چطور شادی خود را از پیروزی مقابل پرسپولیس بروز می‌دادند. چیزی که هیچ کجای دنیا متداول نیست. 

وی ادامه داد: همانطور که گفتم این نوع شادی کردن در هیچ کجای دنیا دیده نمی‌شود. کریستیانو رونالدو به واسطه اینکه سال‌ها در منچستریونایتد بازی کرده بود، وقتی با پیراهن رئال مادرید به این تیم گل زد، به هیچ عنوان شادی نکرد و حرکتی نشان نداد. میلاد غریبی یک سال هم در پرسپولیس بازی نکرده اما وقتی به با پیراهن پدیده به این تیم گل زد به احترام پرسپولیس و هوادارانش هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداد. 

مایلی‌کهن تأکید کرد: واقعیت این است که برای آقایان فقط پول مهم است و یقین بدانید که پرسپولیس اگر 30 گل هم دریافت کند، کک آنها نمی‌گزد و صحبت از رفتن نمی‌کنند و می‌مانند، چون می‌خواهند اخراج شوند تا پول دو سال آینده خود را هم دریافت کنند، چرا که اگر از سمت خود کناره‌گیری کنند نمی‌توانند از باشگاه غرامت بگیرند و پول قراردادشان را تمام و کمال دریافت کنند.

وی در خصوص نتایج پرسپولیس اظهار داشت: متأسفانه پرسپولیس دیگر پرسپولیس نیست و به «حر‌ص‌پولیس» تبدیل شده است. این تیم تماشاگرش را سکته می‌دهد و ... . اصلاً این مسائل برای آقایان مهم نیست. اینها دردناک است. آدم دلش برای تماشاگران می‌سوزد.

پیشکسوت پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه این تیم به معنای واقعی دوباره باشگاه شود، گفت: امیدوارم باشگاه پرسپولیس ساختار مناسب پیدا کند و دیگر درِ این باشگاه روی پاشنه فرد خاصی نچرخد.

مایلی‌کهن در واکنش به اینکه افشین پیروانی گفته، تماشاگران نباید توهین کنند، اظهار داشت:‌ آقای پیروانی! من هم با این حرف شما موافقم که نباید تماشاگران توهین کنند اما ای کاش شما در گذشته و زمانی که استیلی سرمربی پرسپولیس بود، واکنش نشان می‌دادید. ای کاش آن زمان که توهین‌های زیادی به استیلی که سابقه حضورش در پرسپولیس با این آقا قابل مقایسه نیست، می‌شد؛ واکنش نشان می‌دادید.

وی افزود: زمانی که استیلی سرمربی پرسپولیس بود، برخی با خط و خطوط خاصی علیه او موضع‌گیری و توهین کردند. آنها حتی به مادر زحمتکش حمید استیلی که برای فرزندانش زحمت کشیده و با مشقت و نداری ساخته بود، توهین کردند. تمام آن شعار دادن‌ها هماهنگ و برنامه‌ریزی شده بود،‌ آن هم توسط کارچاق کن آقایان! چرا در آن زمانی صدای آقای پیروانی در نیامد؟! آقای پیروانی! ای کاش آن موقع هم به رفتار تماشاگران اعتراض می‌کردید؟!

مایلی‌کهن با بیان اینکه مشکل پرسپولیس کاملاً مشخص است، افزود: آقای رحیمی (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) از رفقای من بوده و فردی باسابقه در ورزش است اما او هم به زیر بغل این آقا (سرمربی پرسپولیس) رفته است! این را من نمی‌گویم و چیزی است که در رسانه ها عنوان شده است. روز بعد از بازی پرسپولیس مقابل صبا آقای رحیمی سر تمرین حاضر می‌شود. در این تمرین آقای سرمربی با یک ساعت تأخیر می‌آید، آن هم با لباس شخصی. کجای دنیا سرمربی بعد از مدیرعامل باشگاه به تمرین می‌آید؟! مشکل پرسپولیس همین چیزهاست.

وی تصریح کرد: آقای رحیمی اگر قرار بود مانند مدیران سابق پرسپولیس عمل کند، چرا به این باشگاه آمد؟ آقای رحیمی در واقع سوابق متعدد مدیریتی دارد که به اعتقاد من این سوابق را نیز زیر سؤال برده است. من شک ندارم که آقای رحیمی از حرف‌های من دلخور می‌شود اما ایشان بداند سابقه من نشان داده که هیچ چیز را با منافع جمعی خود عوض نمی‌کنم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: براساس آنچه در روزنامه‌ها نوشته شده و فکر نمی‌کنم دور از واقعیت باشد، بعد از پیروزی مقابل صبا به بازیکنان پرسپولیس پاداش داده شده است. آیا برای بردها بلافاصله باید پاداش پرداخت شود و برای باخت‌ها نباید جریمه‌ای باشد؟ یک مدیر همانطور که تشویق می‌کند باید تنبیه هم کند. همین کارها را می‌کنند که همه همیشه خود را از پرسپولیس طلبکار می‌دانند.

مایلی‌کهن در ادامه گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سؤال که آیا نسبت به رأی صادره از سوی دادگاه که بعد از شکایت علی دایی از او صادر شده بود، اعتراض کرده گفت: تصمیم به اعتراض نداشتم اما اینقدر فشار روی من زیاد بود که روز چهارشنبه اعتراض کردم. دوستان و آشنایان بارها با من تماس گرفته و درخواست داشتند به حکم اعتراض کنم که به همین خاطر تصمیم به این کار گرفتم.

وی اضافه کرد: متأسفانه در روزهای اخیر بازهم یکی از سایت‌ها شیطنت کرده که مایلی‌کهن در هر صورت باید به زندان برود. بله؛ اگر من اعتراض نمی‌کردم براساس حکم باید می‌رفتم زندان اما وقتی اعتراض کردم و پرنده در دادگاه تجدیدنظر بررسی می شود، معنی‌اش آن است که احتمال شکسته شدن حکم و هر چیز دیگر وجود دارد.

مایلی‌کهن در واکنش به اینکه از سوی برخی افراد از جمله علی کفاشیان تأکید می‌شود، ملی‌پوشان کی‌روش را دوست دارند و می‌خواهند او بماند، گفت: ما که در تیم ملی اینقدرها پول نمی‌گرفتیم، به هرحال هرچقدر هم می‌گرفتیم وظیفه انسانی داشتیم که انجام می‌دادیم، ضمن اینکه سعی نمی‌کردیم بازیکنان را به سوی خود بکشانیم. 

سرمربی پیشین تیم ملی ادامه داد: اینکه می‌خواهم بگویم مستند است. در مقاطعی که کی‌روش جواب سلام رئیس فدراسیون را هم نمی‌داد، تیم ملی در هتل اسپیناس بوده است. در آن زمان یکی دو ماه بوده که پول اینها عقب و جلو شده بود. یکی از کمک‌های کی‌روش بچه‌ها را هر یک نفر، دو نفر می‌خواهد و به اتاق کی‌روش می‌فرستد. تمام عوامل تیم، مربیان، بازیکنان و تدارکات تیم و حتی سرپرست به اتاق سرمربی می‌روند. در این بین یک نفر پولی که کی‌روش می‌خواسته به او بدهد را با این توجیه که از فدراسیون حقوق می‌گیرد، رد می‌کند. در نهایت سرمربی تیم ملی آن شخص را از تیم ملی حذف می‌کند، به دلیل اینکه آن شخص قابل خرید نبوده است.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: بازیکن تیم ملی در 35 سالگی می‌گوید کی‌روش بهترین است. کی‌روش دیگری را از آن سوی دنیا آورده و گذاشته است روی نیمکت و می‌گوید این مربی بهترین است. من هم که بازی‌ام تمام شده می‌گویم کی‌روش بهترین است. اینها معلوم است که داستانی دارد.

وی تاکید کرد: من امیدوارم خداوند به برخی از مدیران فوتبالی ما عقل بیشتری عنایت کند که گول حقه بازی برخی‌ها را نخورند. تا دیروز می‌گفتند آرسنال، تاتنهام، رئال مادرید،‌ آفریقای جنوبی و همه کی‌روش را می‌خواهند و آخرین بازارگرمی‌اش لیدزیونایتد شده است. باز هم بد نیست که از لیگ برتر به  یک لیگ پایین‌تر رفته است.

مایلی‌کهن در واکنش به اینکه عنوان شده است، پول قرارداد کی‌روش از بیت المال داده نمی‌شود و از محل درآمد تیم ملی از حضور در جام جهانی است،‌گفت: آقای کفاشیان! شما این پول را از جیب مبارک‌تان می‌دهید؟! چقدر هزینه شده تا تیم ملی برود به جام جهانی؟ آیا پول مردم و دولت در آن نبوده است؟ حالا که می‌خواهد مبلغی بازگردد متعلق به بیت المال نیست، هیچ اشکالی ندارد و می‌توانید هر طور خواستید خرج کنید؟

وی در پایان گفت‌وگو با تسنیم تصریح کرد: من دست مربی خارجی که بتواند به فوتبال ایران خدمت کند را می‌بوسم اما کی‌روش نشان داده هنرپیشه‌ای بیش نیست و تیم ملی ما در سه چهار سالی که در اختیار ایشان بوده نه تنها پیشرفت نکرده، بلکه براساس آمار و ارقام فیفا در جام جهانی یکی از ضعیف‌ترین تیم‌ها بوده است. این اطلاعات و آمار را فیفا می‌دهد و من نمی‌دهم. از طرف دیگر عدم حضور بازیکنان ایرانی در لیگ‌های اروپایی و حضورشان در لیگ‌های عربی نشان می‌دهد، تیم ما کیفیت لازم را نداشته است، چرا که تا پیش از این هم کشورهای عربی برای بازیکنان ما سرودست می‌شکستند.

  ۲۷  
آی اسپورت
2014-09-06 18:01:56
نظر دهید

۲۷ نظر
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۰
پس چی ! فکر کردی عاشق پرسپولیسه !
مٌجی از کٌجی؟!
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
باز در مستراب باز شد!
shah
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۷
مایلی کهن اسطوره پرسپولیسه و باید درباره پرسپولیس حرف بزنه چون خاک این تیم رو خورده و 16 سال تو این تین با غیرت بازی کرده و پولکی نبوده...آقای دایی(پولکی) : شما یک فرد بین المللی هستی و نذار بیش از این آبرویت برود...لطف کن خودت استعفا بده و توافقی جداشو تا قبل از اینکه مردم اخراجت کنند...
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
اگه حرفهای مایلی کهن در رابطه با خریدن افراد درست باشه نباید بدون هیچ معطلی کیروش اخراج کرد
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۰
مایلی کهن راست میگه آن 8 میلیون دلاری که فیفا میده برای بیت المال هست ولی باید در فوتبال خرج بشه
پیام
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۷
تا بحال شده این اقا مصاحبه کنه و صدای کسی رو در نیاره این اقا فقط دنبال پست و مقامه حالا درست که شما از ما به بازیکنا نزدیک تری ولی چطور بازیکنی که دو میلیارد درامدشه حاضره از کیروش پول بگیره بعدشم اینجوری که با بیست و سه تا بازیکن پول کیروش تموم میشه و در رضای خدا کار میکنه حالا اگه هم پول نده و وعده بده چرا یه بازیکن لالیگایی که مشخص شد همین الانم تو همه تیما می خوانش چرا باید وعده پذیر باشه.
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۰۷
حرف حق همیشه واسه بعضیا تلخه
ارشیا
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
حرفهای مایلی را در دوبخش می توان تفسیر کرد ، اول در مورد پرسپولیس درست گفته و علی دائی مترصد این است که اخراجش کنند و پولش را تمام بگیرد ، اما قسمت دوم درمورد تیم ملی باز هم گزافه گویی کرده است .
علیرغم اینکه از او خوشم نمیاد ولی اینبار درمورد تیم پرسپولیس و علی دائی درست گفته است .
حسین
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
تو میخوای دست مربی خارجی رو ببوسی ، مگه ایویچ نبود ، پس چرا یکبار از او به نیکی یاد نکردی . کل یوم مربی ایرانی رو هم قبول نداری بجز خودت ، فریادشیران ها و جهانپور .
حسین
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۹
تو دست مربی خارجی رو می بوسی !!! مگه ایویچ نبود پس چرا یکبار به نیکی از او یاد نکردی . کل یوم مربی ایرانی رو هم قبول نداری فقط خودت ، فریادشیران ها و جهانپور .
خراب مورینیو
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۸
خسته نباشی استاد ! .... به مایلی حق میدم که حرص بخوره از این شاگرد ناخلف تازه به دوران رسیده ش ..... ولی من 2 سال قبل این مطلب رو گفتم و تراکنش کالت به کالتش هم موجوده !!! .... سوای شوخی تذکر بسیار علنی و به جایی بود که همه بدونن .. اونایی هم که نمیدونن بدونن !! .... حالا تکلیف رحیمی مدیرعامل اصفهانی و زرنگ پرس پول لیس مشخص باید شده باشه ..... باید جلوی این لابی پر رو مثل خودش بود بلکه بدتر به مراتب !!! .... من اگه باشم همین هفته 2 ساله باهاش تمدید میکنم !!!! ..... بالاخره مردم یه اشتباهی کردن و با " شعار علی دایی .... عللللی داااااییی " گفتنشون باعث میلیاردر شدن این آقای " نیش نیش " شدن .... خوب وقتی مایلی " داروغه " نقش دایی چی میتونه باشه غیر این ؟؟؟ ... خدا رو شکر که همدیگه رو لو میدن !!! .... باید اینقدر بمونه لابی که یه چیزم ستی بده فرار کنه مغازه لباس فروشی و پرده های خونه خانوادشو بزنه !!!!!!
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۰۵
درود به شرفت حرف دل همه رو زدی.کاش واسه یه بارم شده روی نیمکت تیم مینشستی
الناز
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۴
در این مصاحبه ایشون 68 بار از کلمه پول استفاده کرده بگو دنبال پولم خودت رو راحت کن
من یک ممامیلی هستم
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۱
"من شک ندارم که آقای رحیمی از حرف‌های من دلخور می‌شود اما ایشان بداند سابقه من نشان داده که هیچ چیز را با منافع جمعی خود عوض نمی‌کنم."

جمع شما کیاست جناب ماییلی ؟
محمد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۳
ببین الناز خانم بی ادبی نشه ولی واقعا شما هم باید نظر بدی؟بابا منم از مایلی خوشم نمیاد اما بی غیرت تر از دایی هم هست؟
sadegh
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۲۹
الناز خانم واقعا68تا را شمردی؟
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۴۸
همشون دنبال پولند.
الناز
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۵۲
نه ما نظر ندیم شما توهین کنین راستی در مورد غیرت حرف زدی گل علی دایی به کویت که نزدیک بود سرش آسیب جدی ببینه هم لابد از بی غیرتی بوده فهم و شعورم گوهر گرانبهاییه که به هرکس ندهند
تپلی
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۱۲
حالت از صعود تیم ملی به جام جهانی و محبوبیت کیروش گرفته شد نه؟پیروزیهای تیم ملی در زمان شما نتیجه کار استانکو و جهانپور بود تا امروز با شهرداری تبریز پیکان فولاد سایپا گهردرود به دسته دو سقوط کرده ای اما با حمایت باند معلوم همیشه در لیگ برتر تیم داری.سومی سایپا کار جلالی بود.شما در مربیگری هیچ بوده ای که در فوتبال بی در و پیکر ایران بدون سابقه حتی سرمربیگری یک تیم دسته چهاری با اتفاق سرمربی تیم ملی شدی.اگر مربی بودی یکبار با اینهمه تیم در این همه سال با این همه بازیکن جزء چهار تیم جام حذفی می شدی یا به جام باشگاههای اسیا میرفتی.بهترین تیم امید را نابود کردی.دوخبرنگار را زده ای.تا الان به امیرحسین صادقی دایی قلعه نویی پروین فیروز کریمی حجازی فتح اله زاده و...توهین کرده ای.انتقاد شما از کیروش خنده دار است.شما در حد انتقاد از کیروش نیستید.بعد از برانکو که یک مربی درجه سه اروپایی بود فدراسیون باید مربیان بهتر می آورد اما همه دیدند که با بهترین مربیان ایرانی شامل قلعه نویی دایی و قطبی فوتبال ایران چقدر پسرفت داشت.نگرانی فردوسی پور هم این است که فوتبال ایران دوباره با مربی ایرانی به همان وضعیت دچار شود.شما نگران فوتبال ملی نیستی بلکه می خواهی خودت دوباره سرمربی تیم ملی شوی.تیم ملی در1998با اولویرا به جام جهانی رفت نه با شما و نتایج خوب آن در جام جهانی به اعتراف همه بازیکنان نتیجه زحمات مرحوم ایویچ بوده است نه شما.بعد از پیروزی انقلاب تمام صعودهای ایران به جام جهانی با مربیان خارجی بوده است.غربزده و اجنبی پرست نیستم ولی بر من ثابت شده است که مربیان خوب خارجی بهتر از بهترین مربیان داخلی هستند.آقای مایلی کهن اگر شما را یک تیم دسته سه خارجی خواست بیایید و از مربیان بین المللی تیم ملی انتقاد کنید.شما خیال می کنی:«حقت را خورده اند.چون باید تا اخر مقدماتی جام جهانی سرمربی تیم ملی می بودی.حالا که شما را اخراج کردند پس باید از تمام فوتبال دنیا انتقام بگیری.»شما می توانستی با توجه به اقبال عمومی در سالهای اول دوباره به تیم ملی در صورت کسب نتایج مثبت برگردی.ولی به قدری در تیمهای بعدی مقدم الذکر ضعیف عمل کردی که حالا بزرگترین سمبل پارتی بازی در فوتبال ایران شده ای و هرکس بخواهد بی عدالتی در فوتبال ایران را ثابت کند شما را مثال می زند.فقط یک سوال، بعد از جام جهانی1998 شما با این همه توانایی به خصوص با توانایی ایجاد رنسانس، برای فوتبال ایران یا در فوتبال ایران طی شانزده سال چه افتخاری کسب کرده ای؟
تپلی
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۱۲
حالت از صعود تیم ملی به جام جهانی و محبوبیت کیروش گرفته شد نه؟پیروزیهای تیم ملی در زمان شما نتیجه کار استانکو و جهانپور بود تا امروز با شهرداری تبریز پیکان فولاد سایپا گهردرود به دسته دو سقوط کرده ای اما با حمایت باند معلوم همیشه در لیگ برتر تیم داری.سومی سایپا کار جلالی بود.شما در مربیگری هیچ بوده ای که در فوتبال بی در و پیکر ایران بدون سابقه حتی سرمربیگری یک تیم دسته چهاری با اتفاق سرمربی تیم ملی شدی.اگر مربی بودی یکبار با اینهمه تیم در این همه سال با این همه بازیکن جزء چهار تیم جام حذفی می شدی یا به جام باشگاههای اسیا میرفتی.بهترین تیم امید را نابود کردی.دوخبرنگار را زده ای.تا الان به امیرحسین صادقی دایی قلعه نویی پروین فیروز کریمی حجازی فتح اله زاده و...توهین کرده ای.انتقاد شما از کیروش خنده دار است.شما در حد انتقاد از کیروش نیستید.بعد از برانکو که یک مربی درجه سه اروپایی بود فدراسیون باید مربیان بهتر می آورد اما همه دیدند که با بهترین مربیان ایرانی شامل قلعه نویی دایی و قطبی فوتبال ایران چقدر پسرفت داشت.نگرانی فردوسی پور هم این است که فوتبال ایران دوباره با مربی ایرانی به همان وضعیت دچار شود.شما نگران فوتبال ملی نیستی بلکه می خواهی خودت دوباره سرمربی تیم ملی شوی.تیم ملی در1998با اولویرا به جام جهانی رفت نه با شما و نتایج خوب آن در جام جهانی به اعتراف همه بازیکنان نتیجه زحمات مرحوم ایویچ بوده است نه شما.بعد از پیروزی انقلاب تمام صعودهای ایران به جام جهانی با مربیان خارجی بوده است.غربزده و اجنبی پرست نیستم ولی بر من ثابت شده است که مربیان خوب خارجی بهتر از بهترین مربیان داخلی هستند.آقای مایلی کهن اگر شما را یک تیم دسته سه خارجی خواست بیایید و از مربیان بین المللی تیم ملی انتقاد کنید.شما خیال می کنی:«حقت را خورده اند.چون باید تا اخر مقدماتی جام جهانی سرمربی تیم ملی می بودی.حالا که شما را اخراج کردند پس باید از تمام فوتبال دنیا انتقام بگیری.»شما می توانستی با توجه به اقبال عمومی در سالهای اول دوباره به تیم ملی در صورت کسب نتایج مثبت برگردی.ولی به قدری در تیمهای بعدی مقدم الذکر ضعیف عمل کردی که حالا بزرگترین سمبل پارتی بازی در فوتبال ایران شده ای و هرکس بخواهد بی عدالتی در فوتبال ایران را ثابت کند شما را مثال می زند.فقط یک سوال، بعد از جام جهانی1998 شما با این همه توانایی به خصوص با توانایی ایجاد رنسانس، برای فوتبال ایران یا در فوتبال ایران طی شانزده سال چه افتخاری کسب کرده ای؟
بهرام بارسا
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۰
کاری به مایلی کهن ندارم . ولی من از روز اول هم بر خلاف اکثریت گفتم کیروش مربی نیست . باریهای جام جهانی که همه به به چه چه میکردند از نظر من مزخرفی بیش نبود . مقابل نیجربه که فوتبال محلات و زیر توپی بازی کردیم . مقابل آرژانتین خوب دفاع کردیم که اونم تهش نکونام مافیا و شجاعی که اصلا نباید تو تیم ملی دعوت میشدند ریدن بهش. بازی آخر هم که افتضاح تر از اون دو تای دیگه . ما هیچ جام جهانی باندازه امسال افتضاح نبودیم . کیروش زودتر از اینا باید میرفت.کفاشیان یک خائن بزرگه . . .
محمد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۳
جواب الناز:علی دایی اون موقع هنوز جوان بود و غیرتی بازی می کرد ولی هر چی پولدارتر شد حریص تر شد وتشنه قدرت،خواهش میکنم با مهدوی کیا مقاسش کن
محمد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
بابا از وقتی علی دایی بود به خدا پرموقعیت ترین بازیش با تراکتور بوده
حامی
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۸
خفه شو کلنگ
جی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۲
این مایلی باز زر زد
7سوزان
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
حرف حق جواب نداره .علی لابی برکنار شد
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۶
ایول مایلی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر