فهرست
سامپدوریا 0-2 یوونتوس؛ نزدیک به صدر
سامپدوریا 0-2 یوونتوس؛ نزدیک به صدر

سامپدوریا 0-2 یوونتوس؛ نزدیک به صدر

آی اسپورت – یوونتوس که در سال 2021 روند خوبی را سپری می کند، امروز با دو گل سمپدوریا شکست داد. حالا بیانکونری در صورت کسب برتری در دیدار عقب افتاده خود تنها چهار امتیاز با صدر جدول فاصله داشته و هنوز به کسب عنوان قهرمانی امیدوار است.

یوونتووس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 15 و روی حرکت خوان کواداردو فرصت داشت گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه این بازیکن محکم بود و به بیرون رفت.

اما حملات یوونتوس جواب داد و این تیم در دقیقه 20 به گل رسید. ارسال زمینی آلوارو موراتا از سمت راست با ضربه دقیق فدریکو کیه زا در محوطه همراه بود و یوونتوس از حریف پیش افتاد.

در دقیقه 32 فابیو کوالیارلا درون محوطه یوونتوس موقعیت خوبی برای زدن گل تساوی سمپدوریا داشت، اما ضربه او بعد از برخورد به مدافعان حریف در اختیار ووچیک شزنی قرار گرفت.

در لحظات پایانی نیمه اول فابیو کاندروا با حرکت به سمت عمق و ضربه پای چپ دروازه یوونتوس را تهدید کرد، اما شزنی این توپ را نیز مهار کرد و نیمه نخست با برتری 0-1 به اتمام رسید.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. در دقیقه 58 و روی ارسال کاندروا بود که کیتا فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او به رودریگو بنتانکور برخورد کرد. دقایقی بعد خود کاندروا با حرکتی انفرادی قصد داشت شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، اما ضربه او در اختیاز شزنی قرار گرفت.

اما در اوقات اضافی یوونتوس به گل دوم دست یافت. پاس کوادرادو در موقعیتی دو به تک در مقابل دروازه به آرون رمزی رسید و او به راحتی دروازه سمپدوریا را باز کرد تا یوونتوس در این دیدار با دو گل موفق به غلبه بر حریف شود.

     
آی اسپورت
2021-01-30 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر