فهرست
دقیقی: برای گلزنی هنوز دیر نشده است/ فشار روی تیم کاهش یافته
دقیقی: برای گلزنی هنوز دیر نشده است/ فشار روی تیم کاهش یافته

دقیقی: برای گلزنی هنوز دیر نشده است/ فشار روی تیم کاهش یافته

آی اسپورت- سعید دقیقی در 6 هفته ابتدایی لیگ، عملکرد قابل نقدی در ترکیب پیکان داشت اما سرانجام در هفته هفتم موفق شد پایه گذار گل برتری تیمش باشد. دقیقی در گفتگو با ورزش سه تاکید کرده است که این پاس گل، استارت درخشش او در این فصل بوده است: 

اسم ها فوتبال بازی نمی کنند

بالاخره بعد از چند بازی که تحت فشار بودیم توانستیم از این شرایط بحرانی خارج شویم. جایگاه پیکان بالاتر است و ما باید تلاش کنیم این روند را ادامه دهیم ما به جایی رسیدیم که فهمیدیم اسم ها فوتبال بازی نمی کنند و باید برای گرفتن سه امتیاز بجنگیم و هر چه داریم را در زمین بگذاریم. نباید دیگر امتیاز از دست می دادیم و به همین خاطر فولاد را با تمام توان شکست دادیم.

جایگاه ما اینجا نیست

پیکان تیم بزرگی است و امکانات خوبی دارد، پس باید نشان دهیم جایگاه ما اینجا نیست. جلوی فولاد هم خیلی خوب کار کردیم و باید در بازی های بعدی بهتر از این کار کنیم. بعد از گل پیکان فولادی ها در ضدحملات خیلی خطرناک بودند اما ما محتاط تر بازی کردیم تا با این 3 امتیاز شرایط تیم را بهتر کنیم. از فشار روحی روانی ای که روی تیم بود کم شده و بهتر از این هم می شویم.

برای گلزنی هنوز دیر نشده است

خیلی تلاش کردم در این بازی مثمرثمر باشم و خدا را شکر پاس گل دادم. این پاس گل استارت گلزنی های من در لیگ است. در 5 سال گذشته همیشه برای تیم هایم خوب کار کرده ام و می خواهم همین روند را در پیکان داشته باشم. برای آقای گلی هنوز دیر نشده، سال گذشته از هفته هشتم و بعد از مصدومیتی که داشتم خودم را به شرایط بازی رساندم و در خط حمله خوب کار کردم، در دو، سه بازی اخیر پیکان هم موقعیت داشتم اما شانس نداشتیم. من سال گذشته گل قهرمانی تراکتور را زدم و امیدوارم برای پیکانی ها هم گل حساس و سرنوشت ساز بزنم.

جایگاه ذوب آهن این نیست

هفته آینده باید با ذوب آهن بازی کنیم که این بازی خیلی سخت است. جایگاه ذوب آهن اینجا نیست چون فوتبال خوبی بازی می کند. این تیم برای برد جلوی ما قرار می گیرد و ما باید بهتر از دیروز کار کنیم.

همه به خط حمله کمک کنند

همانطور که تمام ارکان تیم در گل نخوردن سهیم هستند باید در گل زدن هم سهم داشته باشند و کمک کنند. خط هافبک باید با فورواردها بیشتر هماهنگ باشد که با گذشت زمان این اتفاق می افتد. ما با کادرفنی هم صحبت کردیم و فکر می کنم در بازی های بعدی بتوانم در گلزنی موفق باشم. 

     
آی اسپورت
2014-09-06 18:27:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر