فهرست
گزارش روز: جزئیات قرارداد عزت الهی با اتلتیکومادرید
گزارش روز: جزئیات قرارداد عزت الهی با اتلتیکومادرید

گزارش روز: جزئیات قرارداد عزت الهی با اتلتیکومادرید

آی اسپورت- قرارداد ستاره جوان ایرانی با باشگاه اسپانیایی، در سه مرحله تنظیم شده است. به گزارش آی اسپورت و به نقل از ورزش سه، سعید عزت الهی ابتدا جهت تیم زیر 19 سال باشگاه انتخاب شده است و به نوعی قرارداد وی 3 مرحله دارد:


درمرحله اول با توجه به اینکه وی هنوز 17سال دارد و به دلیل مشکلاتی مثل منع قانونی فیفا (و یوفا) برای باشگاهای اروپایی جهت جذب بازیکنان غیر اروپایی زیر 18 سال و همچنین مشکلات اخذ ویزای کار در این سن تصمیم گرفته شده است تا 10 آبان، که 18 سال وی تمام می‎شود، ضمن انجام تمرینات درون  تیمی و همچنین اختصاصی بدنسازی به حل مشکلات اقامتی و ثبت نام در کالج یا دانشگاه و اخذ ویزای دانشجویی او پرداخته شود.

در مرحله دوم در تاریخ 2 اکتبر (10آبان) قرارداد 1 ساله وی آغاز می‌شود که طبق آن عزت الهی در مسابقات لیگ برتر زیر 19 اسپانیا و جام باشگاههای اروپا (زیر 19سال) بازی و در صورت صلاحدید  تیم اتلتیکو ب را همراهی خواهد کرد.

در فصل آینده وی اولین قرارداد حرفه ای خود را منعقد می‌کند.

توضیح اینکه در طول قرارداد 1 ساله در صورت ابراز شایستگی از طرف بازیکن جوان ایرانی این قرارداد فسخ و  قرارداد حرفه‌ای تنظیم و امضاء خواهد شد.

گفتنی است کارلوس آگوایلرا مدیر فنی اتلتیکو در مسابقات جام جهانی نوجوانان عملکرد عزت الهی را دیده و مورد تحسین قرار داده بود.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-06 18:31:14
نظر دهید

۲ نظر
ش
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۳
موفق باشی مردودعا ما پشت سرته
kamyar
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۲
ishala beri team A atletico badesham beri barca
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر