فهرست
گزارش روز:رونالدو فصل بعد از رئال می رود؟
گزارش روز:رونالدو فصل بعد از رئال می رود؟

گزارش روز:رونالدو فصل بعد از رئال می رود؟

آی اسپورت - کریس رونالدو، ششمین فصل حضورش در رئال مادرید را سپری می کند.اما به نظر می رسد که این فصل، آخرین فصل حضور او در رئال مادرید باشد.

فصل گذشته بود که در جریان یکی از دیدارهای رئال در برنابئو، او پس از زدن گل با بی تفاوتی خاصی حاضر به خوشحالی کردن نشد و پس از آن، در مصاحبه ای صراحتا عنوان داشت که از برخی مسائل موجود در رئال راضی نیست و بطور کل از بودن در رئال چندان احساس خوشحالی نمی کند.

کمی بعد و با برگزاری نشستی رودررو با فلورنتینو پرز و افزایش حقوق سالیانه وی، مشکلات او برطرف شد و بار دیگر به همان رونالدوی شاد و سرحال و گلزن تبدیل شد.

شکی در این نیست که رونالدو برای هواداران رئال، بالاتر از یک بازیکن و برای بازیکنان رئال بالاتر از یک هم بازی محسوب می شود.

دی ماریا در مصاحبه امروز خود بار دیگر به این نکته اشاره کرد که دلیل ماندن او در رئال در فصل گذشته، اصرارهای رونالدو بوده و اگر تلاش این بازیکن نبود؛ فلورنتینو همان فصل گذشته او را به تیمی دیگر منتقل می کرد.

او در پایان صحبت هایش به نکته عجیبی اشاره کرده است. اینکه نمی داند رونالدو تا پایان قراردادش در رئال خواهد ماند یا خیر.به نظر می رسد دی ماریا از موضوعی خبر دارد که خیلی ها هنوز از آن آگاه نیستند.

بسیاری، از روابط صمیمانه دی ماریا و رونالدو آگاهند و این مساله پنهانی نیست. پس از اینکه اصرارهای رونالدو در این فصل مثمر ثمر واقع نشد و ال فیدئو نهایتا مجبور به ترک رئال شد؛ کریس رونالدو باشگاه منچستر یونایتد را به دی ماریا پیشنهاد کرد و این باشگاه را بهترین مکان برای ادامه روند رو به رشد نابغه آرژانتینی دانست.

ال فیدئو نیز همچون همیشه به رونالدو اعتماد کرد و راهی منچستر یونایتد شد. کمی بعد، رونالدو در یک مصاحبه جنجالی بصورت غیرمستقیم به عملکرد پرز در فصل نقل و انتقالات کنایه زد و عنوان داشت که اگر او رئیس رئال مادرید بود؛ خیلی از اقدامات پرز را انجام نمی داد.

کاملا واضح بود که رونالدو به مساله رفتن دی ماریا از رئال به منچستر اشاره می کند. دی ماریا در 4 سال حضورش در رئال، بیشترین پاس گل را در میان هم تیمی هایش به رونالدو داد و کریستیانو همواره خود را مدیون دی ماریا می دانست.

از آن سو، پرز در کنفرانس خبری دیروز خود، همچون همیشه از رونالدو به نیکی یاد کرد و او را بهترین بازیکن دنیا دانست. اما شاید این بار، حتی پول های رئال مادرید و پرز هم نتوانند این نابغه را به ماندن در رئال متقاعد کنند.

موضوع وقتی مبهم تر می شود که بدانیم رونالدو در آخرین مصاحبه خود بار دیگر از آرزوی خود برای بازگشت به منچستر سخن گفته است.

رونالدو سال آینده 30 ساله خواهد شد. ایا این آخرین فصل حضور کریستیانو در رئال خواهد بود ؟

۱۹ ۱۸  
آی اسپورت
2014-09-06 18:53:44
نظر دهید

۱۸ نظر
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۶
هه هه هه. بشینین واسه خودتون خیالبافی کنین. عمرا رئال بذاره و خودش هم نخواهد رفت.
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۴
رئال رو نمى دونم ولى خودش که دوست داره بره ، چندین بار گفته که مى خواد برگرده منچستر
۷
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۸
اینهمه پول میدن اونموقع با ناز بازیکناش تو تیم میمونن..زنده باد بارسا ک وقتی ب سوارز پیشنهاد داد خود سوارز گفت ک ب هیچ پیشنهاد دیگه حتی فکرم نکرده..
۸
على رئالى
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۰۴
دیگه رونالدو ٣٠ ساله شده و آروم آروم کیفیت بازیش براى بازى کردن تو باشگاهى مثل رئال قابل قبول نیست ، گرث بیل هـم سال پیش براى جایگزینى رونالدو تو آینده خریدارى شد ، احتمالا این اینده نزدیکه و رونالدو رو باید خارج از رئال و لالیگا ببینیم
۱
sdfsgsgdsfgdf
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۹
بره هم کسی تخمش نیست
۲
پویا لوس بلانکوس
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۴
امیداورم که همچین اتفاقی نیفته.نباید هم فرراموش کرد که رونالدو همین سال گذشته گفته بود که دوست داره رکورد گلزنی در رئال رو بشککنه
۴
على رئالى
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۵
دیگه رونالدو ٣٠ ساله شده و آروم آروم کیفیت بازیش براى بازى کردن تو باشگاهى مثل رئال قابل قبول نیست ، گرث بیل هـم سال پیش براى جایگزینى رونالدو تو آینده خریدارى شد ، احتمالا این اینده نزدیکه و رونالدو رو باید خارج از رئال و لالیگا ببینیم
خراب مورینیو
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۹
آدم ها همیشه باید بعد از رشد و اوج فوتبالیشون برگردن به جایی که بهش تعلق دارن ..... همیشه .... این اصل زندگیه
۲
محمد
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
بهترین بازیکن فصل پیش که رفت رونالدو هم میره
محمد حسین طاهری
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷
خوب بود
۱
امیرحسین
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۵۹
عال بود ولی موافقم
۲
-
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
امکان نداره رونالدو میماند
۴
امیرمحمد
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
امیرمحمد ذوالفقاری
۲
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
امکان نداره بره
۶
Mehdi
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۳
رونالدو باید بره باید جاشو به بازیکن های دیگه بده مثل هازارد اینو بدونید هیچکس به رونالدو نمیرسه
۲
arya
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۸
من که طرفدار رونالدو ام هر تیمی بره من هم باهاش می روم
۶
Arshia
دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
به نظر من یا به پاریس انت ژرمن میره یا به من یونایتد
۳ ۱
عشق رونالدو
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
رونالدو نمیره تو اخبار گفته نمیرم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر