فهرست
شماره 8 طلسم شده پرسپولیس: دوشنبه به تهران برمی گردم
شماره 8 طلسم شده پرسپولیس: دوشنبه به تهران برمی گردم

شماره 8 طلسم شده پرسپولیس: دوشنبه به تهران برمی گردم

آی اسپورت – انگار شماره 8 پرسپولیس طلسم شده و بعد از اینکه علی کریمی  به پرسپولیس برنگشت و این پیراهن را دوباره نپوشید  بازیکنانی که در پرسپولیس این پیراهن را گرفته اند روی مسابقه و هواداران را نمی بینند.فصل قبل مارکو شپانوویچ صرب  یک بازی مقابل نفت انجام داد و سپس خیلی زود توسط دایی از تیم کنار گذاشته شد و امسال هم مهدی  دغاغله در تمرینات پیش فصل دو بار مصدوم شده و یک بار دیگر در آستانه بازگشت به میدان آسیب دیده تا اوضاع برایش بغرنج و خسته کننده شود.
دغاغله درباره مصدومیتش می گوید:« متاسفانه با بدشانسی تمام دوباره دچار آسیب‌دیدگی شدم در حالی که با انگیزه خیلی زیادی آماده می‌شدم که دوباره به میدان برگردم و خوب هم تمرین می‌کردم که روز چهارشنبه یکدفعه دیدم کشاله‌ام درد می‌کند.این مصدومیت به دو ماه قبل بر می‌گشت و اصلا تصورش را هم نمی‌کردم که بخواهد برگردد. بعد از آن از ناحیه مچ مصدوم شده بودم و در این مدت هم روی این آسیب کار شده بود. در تمام این مدت ترسم این بود که درد مچ پا برگردد و اصلا منتظر این موضوع نبودم چون کاملا بهبود یافته بود. همه عکس‌ها و تست‌ها هم این را نشان می‌داد. کادر پزشکی هم هر دو مورد را خوب تشخیص داده و همه کارهای لازم را انجام داده بود. اگر از ناحیه مچ مصدوم نمی‌شدم چند هفته قبل آماده بازی می‌شدم و این آسیب جدید کاملا غافلگیرم کرد و فقط می‌توانم بگویم بداقبالی است.»

دغاغله در مصاحبه با سایت رسمی پرسپولیس می گوید:« خیلی دوست داشتم زودتر برسم و برای پرسپولیس بازی کنم. با انگیزه زیادی تمرین می‌کردم که همه شاهد بودند ولی الان دیگر نمی‌توان کاری کرد غیر از اینکه باز هم منتظر بمانم و با اقدامات پزشکی که انجام می‌شود این مشکل را پشت سر بگذارم. سعی می‌کنم خودم را حسابی قوی کنم و برگردم، البته مصدومیت هم خبر نمی‌کند. تا جایی که می‌دانم عمران‌زاده هم شرایط مشابهی داشته است.»

دغاغله درباره غیبت در تمرینات هم می گوید:« این اتفاق خیلی ناراحت کننده بود. از کادر فنی اجازه گرفتم تا چند روزی به خوزستان بیایم. یک یا دوشنبه به تهران بر می‌گردم. فعلا که باید فیزیوتراپی و اقدامات درمانی دیگر را انجام بدهم. البته خدا را شکر که دیگر بچه‌های مصدوم یکی یکی رو به راه شده‌اند و می‌توانند به تیم برگردند و کمک کنند. امیدوارم این دوره سخت برای من هم هر چه زودتر تمام شود.»
  ۱  
آی اسپورت
2014-09-06 19:13:38
نظر دهید

۱ نظر
سام
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۵
مشکل سربازی دارد این پسر ،آیا؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر