فهرست
بیانیه باشگاه پیکان در مورد حکم کمیته اخلاق علیه رحمتی
بیانیه باشگاه پیکان در مورد حکم کمیته اخلاق علیه رحمتی

بیانیه باشگاه پیکان در مورد حکم کمیته اخلاق علیه رحمتی

آی اسپورت-  کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در حکمی سیدمهدی رحمتی را به توبیخ کتبی‌ و درج در پرونده محکوم کرد. این حکم در حالی‌ از سوی کمیته اخلاق صادر شد که این کمیته پیش از این به جنجال‌های بسیاری که با مصاحبه‌های افراد مختلف و سرشناس فوتبال ایران ایجاد شده بود، هیچ عکس العملی نشان نداد. به همین دلیل ارایه توضیحات و مطرح کردن پرسش هایی در همین خصوص ضروری است:

۱- کمیته محترم اخلاق و جناب آقای محمد زاده بر اساس کدام سند و مدرک اقدام به محکوم کردن مهدی رحمتی کرده است ؟ مصاحبه‌های مکتوب و تلویزیونی رحمتی در پیوست همین بیانیه موجود است و آقای محمد زاده اعلام کنند کدام جمله رحمتی، مصداق توهین و افترا بوده که باعث محکومیت او شده است ؟

۲- مهدی رحمتی در هیچ کدام از مصاحبه‌های خود پس از جدایی از استقلال، کوچک‌ترین تهمت و اتهامی به هیچ فردی وارد نکرد. او در مقابل پرسش‌های مطرح شده، فقط پاسخ هایی را به صورت کلی‌ و بدون اشاره مستقیم یا غیر مستقیم به هیچ فردی، بیان کرد. با این حال جای تعجب بسیار دارد که از سوی کمیته اخلاق، چنین حکمی صادر می شود.

۳- سوالی که پیش می آید، این است که آیا رفت و آمد‌های جناب آقای محسن بزرگی‌، معاونت محترم حقوقی باشگاه استقلال به فدراسیون و کمیته اخلاق، تأثیری در صدور این حکم داشته یا خیر؟ که امیدواریم این گونه نبوده و کمیته محترم اخلاق، همواره آرای خود را همان گونه که انتظار می‌‌رود، بر اساس مدارک مستند و محکمه پسند، و بر پایه انصاف و عدالت صادر کند.

۴- از جناب آقای محمد زاده به عنوان مسول محترم کمیته اخلاق تقاضا داریم دلیل صدور این حکم خود درباره مهدی رحمتی، دروازه‌بان پیکان را با صراحت و شفافیت اعلام کرده و از آن ابهام زدایی کند، چرا که محکوم شدن یک فرد بدون وجود مدرک محکمه پسند، سوال بر انگیز است.

در پایان این بیانیه که روی سایت باشگاه پیکان قرار داده شده مصاحبه های صوتی و تصویری رحمتی ضمیمه شده است.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-06 19:17:38
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۸
وقتی رحمتی هوادران استقلال تهدید به افشاگری میکنه منظورش چی هست ؟ وقتی حکم سبک میدهند نتیجه اش همین هم میشه
مشروح
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۲
آخرین خبر : به زودی آقای محمد زاده از طرف باشگاه استقلال راهی سفر زیارتی مکه می شود!
Mohammed-R
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۳
مردم ایران از قانون حمایت میکنن تا جایی که به نفعشون باشه...من طرفدار قلعه نوعی نیستم ولی مصاحبه رحمتی از همه نظر غیر حرفه ای بود.اگه این حکمها هربار اجرا بشه بازیکنها هم مجبور میشن حرفه ای باشن و با سند و مدرک کار کنن
داروغه
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۱۵
باید حسابهای بانکی خویشاوندان نسبی و سببی درجه اول تا سوم محمد زاده بررسی بشه آیا تا ببینیم تحول غیر عادی در اموال ایشان رخ داده یا نه و نقش علی در این ماجرا چیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر