فهرست
گزارش روز:سه گزینه خرید زمستانی منچستر یونایتد
گزارش روز:سه گزینه خرید زمستانی منچستر یونایتد

گزارش روز:سه گزینه خرید زمستانی منچستر یونایتد

آی اسپورت - نشریه \"تلگراف\" امروز گزارش داد که باشگاه منچستر خود را برای ارئه پیشنهاد به سه بازیکن موردنظرش، در زمستان جاری آماده می کند.بازیکنانی که در این تابستان، موفق به خرید آنها نشد.

به گزارش همین منبع، ماروکو رویس - متس هوملس و کوین استروتمن، بازیکنان مدنظر لوئیس فن خال هستند. استروتمن هلندی که در باشگاه رم بازی می کند؛ به دلیل مصدومیت از دسترس مدیران یونایتد در این تابستان خارج شد.

یونایتدی ها برای او مبلغ 37 میلیون یورو آماده کرده اند. رودی گارسیا مربی رم چندی پیش صراحتا اعلام کرد که با کمتر از 100 میلیون راضی به جدایی استروتمن نخواهد شد.

اما جذب هوملس و رویس ساده تر از استروتمن به نظر می رسد. هوملس در تمام تابستان، نزدیک ترین مدافع به منچستر به نظر می رسد. با این حال چنین انتقالی صورت نگرفت. شیاطین سرخ برای جذب رویس رقیبی همچون رئال مادرید را پیش رو خود دارند

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-06 20:33:30
نظر دهید

۱ نظر
bahramfree
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۰
خدایی اگه کریس برگرده. رویس و هو ملس هم برن منچستر چی میشه. خدایی تیم های مثل منچستر ریال و میلان بایرن تیم های کلاسیک جهان هستن. اما از تیم های دوست داشتی این زمان هم میشه به دورتموند psg و چلسی اشاره کرد. به امید موفقیت بهترین تیم جهان . منچستر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر