فهرست
مورینیو:چلسی برای دی ماریا 75 میلیون هزینه نمی کرد
مورینیو:چلسی برای دی ماریا 75 میلیون هزینه نمی کرد

مورینیو:چلسی برای دی ماریا 75 میلیون هزینه نمی کرد

آی اسپورت - ژوزه مورینیو امروز ادعا کرد که باشگاه چلسی خیلی بهتر و بیشتر از باشگاه هایی نظیر منچستر یونایتد - بارسلونا و رئال مادرید فیرپلی مالی را رعایت کرده است.

به ادعای مورینیو، چلسی با فروش بازیکنانی نظیر ماتا - لوکاکو و داوید لوئیس این امر را به خوبی رعایت کرده است. چلسی در این تابستان برای خرید بازیکن 120 میلیون یورو هزینه کرد.خرید ها با سسک فابرگاس شروع شد و با کاستا - فلیپه لوئیس - دروگبا و رمی ادامه یافت.

به گفته مورینیو، این بهترین راه اداره باشگاه های با درآمد محدود است. او به یاهو گفت : \"وقتی یوفا تصمیم گرفت تا قانون فیرپلی مالی را وضع کند؛ هدفش این بود که برای تمام باشگاه های اروپایی، امکان خرید های بزرگ و خوب را فراهم کند.

با این وجود معتقدم که باشگاه های باسابقه و بزرگ دنیا مثل رئال - بارسلونا منچستر یونایتد و بایرن، همواره به نسبت باشگاه های دیگر در این زمینه برتری دارند.

با این وجود من از روشی که چلسی در پیش گرفته راضی هستم. ما در تیممان یک توازن مالی برقرار کرده ایم. از لحاظ بازیکن نیز کاملا بالانس هستیم و تیم بسیار خوبی در احتیار داریم.من خوشحالم و قصد ندارم تا این رویه را تغییر دهم \"

وقتی از مورینیو در مورد اینکه آیا چلسی حاضر بود برای دی ماریا 75 میلیون یورو هزینه کند جواب داد : \" خیر.مسلما ما در چلسی همچین پولی پرداخت نمی کردیم. ما همیشه سعی می کنیم فیرپلی مالی را رعایت کنیم\"  ۱  
آی اسپورت
2014-09-06 22:16:33
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۳
ممنون استاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر