فهرست
هدایتی: پولادی را بر می گردانم/ حاضرم هزینه های تیم را بدهم
هدایتی: پولادی را بر می گردانم/ حاضرم هزینه های تیم را بدهم

هدایتی: پولادی را بر می گردانم/ حاضرم هزینه های تیم را بدهم

آی اسپورت- حسین هدایتی باز هم به عنوان یک منجی برای پرسپولیس پیدا شده است و در اوضاع نامناسب پرسپولیس قول داده اگر بخواهند حاضر است پولادی را برگرداند. 
هدایتی در مصاحبه ای با فارس در این خصوص گفته است: پرسپولیس خالی از بازیکن شده. سیدجلال حسینی،‌ مهرداد پولادی،‌ خلعتبری، سیدصالحی و مسلمان از این تیم رفته‌اند بنابراین پرسپولیس باید تقویت شود. پرسپولیس اکنون مهاجم دارد ولی آنها مصدوم هستند. صادقیان هم محروم شده است. بنابراین این اتفاقات ربطی به کادر فنی ندارد.

هدایتی اضافه کرد: من شخصا حاضرم تمام هزینه‌ها و بدهی‌های پرسپولیس به پولادی را بدهم تا او به باشگاه برگردد. هیچ مشکلی برای پرداخت پول پولادی ندارم. حتی حاضرم هزینه‌ پرسپولیس را بدهم تا این تیم با قدرت در آسیا حاضر شود. پرسپولیس در این فصل جواز حضور در آسیا را کسب کرده است. بنابراین این تیم باید تقویت شود اگر مسئولان بخواهند حاضرم به عنوان یک هوادار هزینه‌های باشگاه پرسپولیس را بدهم. 

  ۵  
آی اسپورت
2014-09-06 23:29:01
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۲۹
دمت گرمممممممممممممم.فقط مگه تو بتونی به ما هوادارا کمک کنی
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
دمش گرم بهترین مدیر ورزش ایران بالاتر از مدیرای بدلی و زیر میزی بگیر مثل فتل و شادابیان ،اگه میتونه ما هم یه تیم تو شهرمون داریم کمکش کنه
mamad
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۵
سلام!چرادیگه ترین های لیگ برتر توهرهفته رانمیزنین؟؟؟!:-(((
-
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۹
اقای گودرزی اگه به پرسپولیس لطمه وارد شه خیلی زود تر باید استعفا بدی!!!! مجلسی ها کجایید این یارو رو بندازید بیرون... حاج حسین تئ در ققلب پرسپولیسی ها جا داری!!!!
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰
ما هر ساله جام رمضان محلمون گل کوچیک داشتیم ولی امسال پول نداشتیم که جامو برگزار کنیم چون با جمعیت 3 هزار نفر و حدود 30 تیم شرکت کننده نمیشه جام برگزار کرد چون 2.3 تومن پول جایزه میخواد تازه هییت فوتبال هم که کمک نمیکنه اسم تیم خودمونم هم استیل اذینه 2006 اگه آقای هدایتی میتونه کمک کنه .ادرس بابل جاده شهید صالحی شهر گتاب کوچه بانک کشاورزی خیاطی داریوش اسمش هم حسن تقی زاده (کسی که متولی برگزاری جامه)پارسال جام تیم ما یا همون استیل اذین سوم شد میتونین عکس ها رو هم از سایت هییت فوتبال بخش ارشیو اخبار نگاه کنید مرسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر