فهرست
یواخیم لوو: دیدار مقابل اسکاتلند بسیار دشوار خواهد بود
یواخیم لوو: دیدار مقابل اسکاتلند بسیار دشوار خواهد بود

یواخیم لوو: دیدار مقابل اسکاتلند بسیار دشوار خواهد بود

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، به شاگردانش هشدار داد که فردا شب در دیدار با اسکاتلند، مقابل یک تیم شجاع و نترس قرار خواهند گرفت.

ژرمن ها که دو ماه قبل قهرمان جهان شدند، فردا شب در وست فالن، اولین دیدارشان در مقدماتی یورو 2016 را مقابل اسکاتلند انجام خواهند داد و اگرچه شانس آلمان برای پیروزی به مراتب بیشتر است، اما اسکاتلندی ها هم از زمان حضور گوردون استراکان در این تیم از سال 2013، پیشرفت قابل توجهی داشه اند.

لوو که از پیشرفت حریف اطلاع دارد، از تیمش خواست تا این دیدار را کاملا جدی بگیرند. او به خبرنگاران گفت:\" اسکاتلند در روند آماده سازی اش هیچ مشکلی نداشته است. ذهنیت فوتبال آنها بریتانیایی است اما آنها این روزها بریتانیایی بازی نمی کنند. آنها تلاش می کنند تا فوتبال خوبی به نمایش بگذارند و در عین حال، بسیار سازمان یافته هستند.

آنها بازیکنان باکیفیتی دارند و در این دیدار، چیزی برای از دست دادن، ندارند. ما به خوبی آنها را می شناسیم. بزرگترین نقطه قوت آنها این است که یک تیم هستند. آنها بازیکنان خوبی مانند استفن نای اسمیت، شاون مالونی و ایکه چی آنیا را دارند. دارن فلچر معروف ترین بازیکن آنهاست که در منچستریونایتد بازی می کند. او باتجربه ترین بازیکن اسکاتلند هم هست.

آنها با انگیزه خواهند بود و دوندگی زیادی خواهند داشت. آنها در شرایط یک در مقابل یک هم خیلی خوب هستند. آنها دو بار کرواسی را شکست دادند و با آمریکا و نیجریه مساوی کردند. به همین دلیل می دانیم که آنها تیم خیلی خوبی هستند. بازی مقابل آنها بسیار دشوار خواهد بود.\"

 

     
آی اسپورت
2014-09-07 00:07:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر