فهرست
درس برانکو از بازی با السد؛ انسجام در امارات
درس برانکو از بازی با السد؛ انسجام در امارات

درس برانکو از بازی با السد؛ انسجام در امارات

آی اسپورت - برانکو که با دفاع تیمی منسجم در دو بازی خانگی دور رفت امتیازات کامل را گرفته بود و در قطر با ایجاد گپ بین مدافعان و هافبک‌های تدافعی‌اش ضربه سختی از السد خورد این بار در امارات اشتباه بازی با تیم قطری را تکرار نکرد و با ایجاد  انسجام دفاعی در تیم‌اش برنده از زمین بازی خارج شد. میانگین پوزیشن بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد جمع شدن تیم در میانه زمین اجازه بازیسازی و طراحی حملات را تا حد زیادی از بازیکنان الوصل گرفت. عقب نشستن دو مدافع کناری پرسپولیس به نسبت بازی‌های قبل، نزدیک بودن کامیابی‌نیا و ماهینی به یکدیگر و خط دفاعی نزدیکی ۴ مهره هجومی در فضای ورودی یک سوم دفاعی الوصل شرایط را هم برای بازیسازی پرسپولیس راحت‌تر کرده بود و هم کمترین فضای خالی را در اختیار هافبک‌های الوصل قرار داد. اگرچه در این بین تعداد موقعیت‌های پرسپولیس هم به نسبت دو بازی قبلی که برنده شده بود کمتر شد.

 

گراف پاس های کلیدی پرسپولیس
گراف پاس های کلیدی پرسپولیس

قرمزها این بار ۹ پاس کلیدی ثبت کردند در حالی که در دو بازی قبلی‌ای که با برد پشت سر گذاشته بودند به طور میانگین ۱۳ پاس کلیدی ثبت شده بود. اما در نهایت این موفقیت تیم برانکو بود که در خارج از خانه با یک بازی منطقی ۳ امتیاز از الوصل گرفت. خلاف بازی با السد که پرسپولیس با مدلی هجومی‌تر در زمین حاضر شده بود‏ و فضای خالی زیادی به حریف داد اما با ثبت ۶ پاس کلیدی کمتر از امشب موقعیت ساخت و در نهایت هم شکست خورد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-03-14 17:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Sirvan.f
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۰
رفتار برانکو تو بازیای ماه گذشته میگه که احتمالا باید یواش یواش خودمونو برای دیدن پرسپولیس با سبک تدافعی اماده کنیم.امیدوارم این سبک برای پرسپولیسم مثل تیم ملی جواب بده.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر