فهرست
لوو: هواداران آلمان نباید گوتزه و گومز را هو کنند
لوو: هواداران آلمان نباید گوتزه و گومز را هو کنند

لوو: هواداران آلمان نباید گوتزه و گومز را هو کنند

آی اسپورت- یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، اعلام کرد که انتظار ندارد در دیدار فردا شب مقابل اسکاتلند در وست فالن، هواداران ماریو گوتزه و ماریو گومز را هو کنند.

گومز در دیدار مقابل آرژانتین که با شکست 4-2 ژرمن ها به پایان رسید، موقعیت های گلزنی زیادی را از دست داد و به همین دلیل، با واکنش منفی هواداران روبرو شد. گوتزه هم به دلیل انتقال جنجالی اش از دورتموند به بایرن، همواره در بازگشت به وست فالن، با واکنش هواداران دورتموند روبرو می شود.

با این وجود، لوو مطمئن است که هواداران در دیدار فردا شب مقابل اسکاتلند، استقبال خوبی از این دو بازیکن خواهند داشت. او به خبرنگاران گفت:\" ما خاطرات خوبی از بازی در دورتموند داریم. ماریو گوتزه در دیدار فردا یک بازیکن ملی است و گل قهرمانی آلمان در فینال جام جهانی را به ثمر رسانده است. به همین دلیل، فکر می کنم که هواداران از او استقبال خواهند کرد.

فکر نمی کنم هو کردن و سوت زدن برای برای بازیکن خودی، حتی پیش از آغاز بازی، عادلانه باشد. این کمکی به بازیکن و تیم نمی کند. من انتظار دارم که آنها رفتار خوبی با بازیکنان خودی داشته باشند.\"

گومزبه دلیل بازی ضعیفش مقابل آرژانتین با انتقادهای زیادی روبرو شد اما لوو تاکید کرد که اگر این بازیکن در فرم مطوب باشد، یکی از بهترین های دنیاست.

\" اگر ماریو در فرم خوبی باشد، یک مهاجم در کلاس جهانی است؛ یکی از بهترین های دنیا.\"

     
آی اسپورت
2014-09-07 01:52:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر