فهرست
ماریو گومز: به هو شدن در بازی های ملی عادت کرده ام
ماریو گومز: به هو شدن در بازی های ملی عادت کرده ام

ماریو گومز: به هو شدن در بازی های ملی عادت کرده ام

آی اسپورت- ماریو گومز، مهاجم تیم ملی آلمان، با توهین آمیز خواندن رفتار هواداران تیم ملی کشورش با خودش، معتقد است که همیشه در زمان کسب نتایج ضعیف، نقش قربانی را ایفا می کند.

گومز که به دلیل مصدومیت رقابت های جام جهانی را از دست داد، در دیدار دوستانه چند روز قبل مقابل آرژانتین، با از دست دادن چند موقعیت خوب، باعث عصبانیت هواداران شد؛ به طوری که او را هو کردند؛ اتفاقی که معتقد است به آن عادت دارد.

او به خبرنگاران گفت:\" من به هو شدن عادت دارم و در دیدار مقابل آرژانتین، این موضوع بار دیگر تایید شد. این اتفاق از سال 2008 در حال رخ داده است و تا جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی ادامه پیدا کرد. من در یورو 2012 سه گل زدم اما باز هم طوری رفتار می شد که انگار من مسئول شکست مقابل ایتالیا هستم.

اکنون هواداران در هر دیدار ملی من را هو می کنند. بعضی بازیکنان مانند لوکاس پودولسکی همیشه تصویر خوبی در بین هواداران دارند اما من همیشه نقش قربانی را بازی می کنم. من آدم مسئولیت پذیری هستم و همان طور که دوستانه و خانواده ام می دانند، من در هر بازی با تمام وجود بازی می کنم. دیگر به هو شدن عادت کرده ام و نمی دانم چرا. در بایرن هم همین طور بود. من سه ماه نیمکت نشین بودم اما وقتی به زمین رفتم، باز هم هواداران ناراضی بودند. در ایتالیا این طور نیست.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-07 02:44:15
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۲
اخه چرا باید همچین مهاجم فوق العاده ای هو بشه.درسته که موقعیت های خوبی رو از دست داد ولی بازیهای خوبش توی یورو 2012رو هیچوقت یادم نمی ره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر