فهرست
چمن نقش جهان؛ علیه سپاهان/ مسئولیت‌ناپذیری
چمن نقش جهان؛ علیه سپاهان/ مسئولیت‌ناپذیری

چمن نقش جهان؛ علیه سپاهان/ مسئولیت‌ناپذیری

آی‌اسپورت- انگار قرار نیست بعد این همه سال همچنان چمن ورزشگاهی به جز آزادی روی خوش به خود ببیند و کیفیت‌اش به سطح حرفه‌ای جهانی حتی نزدیک شود. وضع ورزشگاه یادگار امام تبریز که فقط چند ماه بعد از بازسازی آن شد که صدای اعتراض همه را درآورد. حالا نقش جهان اصفهان هم به وضع تبریز دچار شده و بعد از فقط چند ماه استفاده دیگر تعریفی ندارد.

در بازی شب گذشته سپاهان و سپیدرود مثل دو دیدار خانگی قبلی سپاهان چمن ورزشگاه راه به راه کنده میشد و اجازه نمایش دلچسب را از تیم کرانچار که روی زمین بازی می‌کند گرفته بود. تا حد و اندازه‌ای که می‌توان گفت در لحظات حساس بازی تاثیرگذار بود و عملکرد بازیکنان تحت تاثیر چمن ورزشگاه، سرنوشت بازی را تغییر داد. شب گذشته بعد از فقط 20 چمن نقش جهان شبیه زمینی شخم زده به نظر می‌آمد.

نکته مشابه ایراد پیش آمده با دیگر مشکلات مدیریتی این است که هر ارگان و شخصی مسئولیت وضع به وجود آمده را به دیگری واگذار می‌کند و خود را کنار می‌کشد. عباسی معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در این باره به ورزش سه گفت: "اگر مشکلی وجود دارد باید شرکت فولادمبارکه پاسخگو باشد که ورزشگاه در اختیار آنها قرار داده شده است. ما به بحث نگهداری وارد نمی‌شویم و در حال حاضر هم فقط در بخش‌هایی مسئولیت داریم که هنوز به بهره برداری نرسیده است."

طبیعتا انتظار آن را داریم که مجموعه مدیریت سپاهان هم در چنین وضعیتی مسئول دیگری را مقصر چمن از بین رفته نقش جهان بداند. قطعا این دور باطل پیدا کردن مقصر ادامه‌دار خواهد بود و ضربه آن را کرانچار و تیم‌اش خواهند خورد. و البته مردمی که از مالیات‌شان اینگونه مبهم، آماتور، ضعیف و رانتی استفاده می‌شود.

نقش جهان
نقش جهان

۹ ۲  
آی اسپورت
2017-08-23 23:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۲۱
نتیجه فوتبال دولتی همین میشه که پروژه طولانی مدتی مثل نقش جهان و یادگار یه چمن درست حسابی ندارن چون توشون بخور بخور زیاده! ولی بیا ببین گسترش چه چمنی درست کرده برا خودش چرا چون پول بی حساب و کتاب داده نمیشه و باشگاه حساب هزینه هاشو داره.
۸
فرهاد
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۸
وقتی تمام قراردادها با شرکت های پیمانکار از طریق رابطه باشد همین می شود. چمن مسخره تر از این ندیدیم ساسان انصاری بخاطر همین چمن سر خورد تک به دروازه را خراب کرد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر