فهرست
جنجال در بابل؛ جادوگر بود یا سرباز؟
جنجال در بابل؛ جادوگر بود یا سرباز؟

جنجال در بابل؛ جادوگر بود یا سرباز؟

آی اسپورت - امروز برنامه لیگ یک در خلال پخش تصاویر بازی خونه به خونه – نفت مسجد سلیمان که به برتری یک بر صفر تیم خونه‎به‌خونه انجامید تصویری فردی را نشان داد که پشت دروازه یکی از دو تیم ایستاده و دفترچه‌ای به دست دارد و بازی را نگاه می‎کند و چیزهایی را می‌کشد و این طور به نظر می‌رسد که باز هم ماجرا به جادوگری و رمالی مربوط می‌شود.

باز هم مایه از دین و هیات!

ابتدا قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در تماس تلفنی هر گونه ارتباط با این فرد را رد کرد و گفت: «تیم ما در بازی رفت هم تیم نفت مسجدسلیمان را شکست داده بود و در بازی برگشت هم ما جدا از گلی که زده بودیم صاحب چند موقعیت خوب گلزنی شدیم. این وصله‎ها به ما نمی‌‎چسبد. من همین جا از کمیته مسابقات و نیروهای امنیتی می‌خواهم این فرد را پیدا کنند و در نهایت متوجه شوند کیست و چه کسی به او دستور داده وارد استادیوم شود و در آنجا قرار بگیرد. این وصله‌ها به مردم شهر بابل نمی‌چسبد و همه ما را می‌شناسند. ما نوکر امام حسین هستیم و هیات داریم. از کجا معلوم این آقا را محمود فکری نفرستاده باشد؟»

جادوگر یا سرباز؟
جادوگر یا سرباز؟

تکذیب فکری

بعد از این صحبت‎های حسن زاده، محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان روی خط آمد و گفت: «بچه‌های ما این فرد را دیده بودند و حتی به بچه‌های نیروی انتظامی هم گفته بودند اما جواب شندیدند که به شما ارتباطی ندارد و این فرد را ما خودمان مدیریت می‌کنیم!»

تایید سازمان لیگ

در این باره فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری بازی‎های لیگ یک هم حضور یک فرد عجیب در جریان بازی خونه‌به‌خونه-نفت مسجد سلیمان را در کنار زمین تایید کرد و گفت: «ناظر این بازی متوجه حضور چنین فردی در کنار زمین شد و در نهایت او به بیرون از زمین هدایت شد. این ماجرا از سوی کمیته اخلاق پیگیری خواهد شد و در نهایت نتیجه به اطلاع خواهد رسید و پیش از آن نباید هیچ گونه پیش داوری داشته باشیم.»

ادعای تازه حسن‌زاده

پس از این حرف‌ها مالک باشگاه خونه‌به‌خونه که ابتدا مدعی شده بود این فرد را محمود فکری گماشته! به نقل از محمدی فرمانده نیروی انتظامی شهر بابل گفت: «این شخص سرباز امنیتی نیروی انتظامی است و موارد مشکوک را در استادیوم یادداشت می‎کند و گزارش می‌دهد.» البته مجتبی پوربخش – مجری برنامه لیگ یک قانع نشد و گفت یک سرباز نیروی انتظامی که نباید این شکل و دایره‌ها را بکشد! سرانجام مشخص نشد این فرد در کنار زمین دقیقا چه کاری انجام می‌داد و باید منتظر اعلام نتیجه تحقیقات کمیته اخلاق در این باره باشیم.

 

 

 

۹ ۱  
آی اسپورت
2018-02-16 15:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میم
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
بیشتر میخوره کاریکاتوریست باشه تا چیز دیگه خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر