فهرست
چرا بارسا با مسی تمدید نمی‌کند؟
چرا بارسا با مسی تمدید نمی‌کند؟

چرا بارسا با مسی تمدید نمی‌کند؟

آی اسپورت- هنوز تاریخ دقیقی برای مذاکره با مسی درباره تمدید قراردادش مشخص نشده است. بارسلونا هنوز هیچ مذاکره ای هم با او انجام نداده است. حتی پیشنهادی هم برای ارائه به او آماده نشده است.

مدیران بارسا معتقدند تا آخر ماه مذاکره با او آغاز خواهد شد. اما هنوز هیچ پیشنهاد یا مذاکره ای در کار نیست. حتی اطلاعاتی از برنامه باشگاه در اختیار مدیر برنامه های مسی یا خودش قرار نگرفته است. اما این که باشگاه اعلام کرده تا پایان ماه با او مذاکره می کند فشار مطبوعات روی این بازیکن را کم نکرده است. باعث تعجب است که چرا تا به حال باشگاه با او مذاکره نکرده، آن هم در شرایطی که می داند مسی تا 12 ماه دیگر می تواند با هر تیمی که دلش بخواهد مذاکره کند و روی پیشنهاداتش فکر کند.

البته فشاری که هواداران، مطبوعات و رسانه ها روی آن ها آورده اند باعث شده که هرچه زودتر به فکر مذاکره با ستاره آرژانتینی شان باشند. تنها دلیلی که ممکن است مسی به خاطر آن بارسلونا را ترک کند این است که واقعا از رفتار باشگاه ناراحت باشد. این که چطور به او پیشنهاد دهند، چطور با او مذاکره کنند و شرایط پیشنهادشان چطور باشد. اگر به او احترام بگذارند که البته همه ما هم می دانیم مستحقش است، به نظرم هیچ مشکلی در کار نخواهد بود.

اما شرایطی پیش آمده که فشار هم روی باشگاه و هم روی مسی خیلی زیاد شده است. به همین دلیل می دانند که وقتش رسیده زودتر اقدام کنند و همین حالا هم دیر شده و زمان در حال سپری شدن است. همچنین تاخیر و اظهار نظر های اسکار گرائو ممکن است پیشنهاد پولی که آن ها به مسی می دهند را ناامید کننده کرده باشد. مطمئنا بعد از قرارداد با راکوتن و نایکی بارسا پول لازم برای پرداخت به مسی را دارد.

آن ها همچنین قراردادی جدید با هواپیمایی قطر دارند و این یعنی خودشان هم خوب می دانند که آن صحبت های مدیر اجرایی باشگاه فقط به این منظور بوده که می خواسته قبل از شروع رسمی مذاکرات سوت آغازی برای آن زده باشد. او گفته بود باید صبور و آرام بود، اما مردم می پرسند چرا باشگاه تاخیر به وجود آورده است؟ حق دارند این سوال را بپرسند. حالا بارسا فکر می کند به خاطر فشار روی آن ها باید زودتر اقدام کند، نه به خاطر استراتژی ای که دارند. به همین دلیل حرف های مدیر اجرایی مفید نبود و فشار روی خودشان را بیشتر کرد.

خود رئیس باشگاه گفت که شخصا به مشکلات رسیدگی خواهد کرد. شاید این بهترین موقعیتی نبود که باشگاه می توانست در آن قرار داشته باشد، چون خود رئیس هم می داند که مسئولیت این که کار به اینجا رسید تا همین جا هم با او است. مقصر خودش است که باشگاه و مسی و البته هواداران را در چنین موقعیتی قرار داده است.

۱۰    
آی اسپورت
2017-01-21 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر