فهرست
عصبانیت پورعلی‌گنجی؛ کاستا فحش ناموسی می‌داد
عصبانیت پورعلی‌گنجی؛ کاستا فحش ناموسی می‌داد

عصبانیت پورعلی‌گنجی؛ کاستا فحش ناموسی می‌داد

آی اسپورت – دیگو کاستا را همه به عنوان یک مهاجم بی اخلاق می‌شناسند. این چیزی است که تا به امروز از زبان فوتبالیست‌های خارجی می‌شنیدیم. اما حالا یک فوتبالیست داخلی هم این مساله را تائید می‌کند. مرتضی پور علی گنجی در این باره گفته است: «به نظرم او یک مهاجم بی اخلاق بود و برایش متاسفم. کاستا به خانواده من، به مادرم، به خواهرم، به زن داداشم و همه کس و کار من فحش داد. به هر کسی که دوست داشت فحش می‌داد و واقعا چیزهایی که درباره‌اش شنیده بودم، درست بود. تو چشمم نگاه می‌کرد و من به فحش ناموسی می‌داد. او می‌خواست عصبانی‌ام کند و فکر کرده بودم بی تجربه هستم و رفتاری می‌کنم که اخراج شوم. من روی این مسایل خیلی حساسم ولی تلاش کردم عصبی نشوم چون پای ایران وسط بود. خودم را خیلی کنترل کردم که با او برخوردی نکردم. تلاشم این بود تا برای تیم ملی بازی کنم. او زرنگ بود و می‌دانست کی باید فحش بدهد. از دقیقه 10 بازی شروع کرد به من فحاشی کردن. توپ اصلا به پای او نخورده بود. یهو برگشت و به چشمان من نگاه کرد و شروع به فحاشی علیه خواهر و مادرم کرد. تا داور هم می‌آمد ساکت می‌شد. او معمولا دورتر از ما بود و نمی‌شنید کاستا چقدر توهین می‌کند.»

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2018-06-23 13:58:00
نظر دهید

۶ نظر
میم
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
همین قدر بس که طرف با اون سابقه بازی در اون تیم های بزرگ، با اون قابلیت و اون دستمزد و فلان ... رفت پای دروازه بان ما رو لگد کرد.


http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-5867267/Should-Diego-Costa-seen-red-stepping-goalkeepers-foot-Spains-win-Iran.html
محمدرضا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۲
اگه کسی آدرس اینستاشو بلده اینجا بزاره
ali
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۲
آقا این آدرس پیج اینستاشه. اگه بهتون برخورده و ایرانی هستین برین و از خجالتش دربیاین:
https://www.instagram.com/diego.costa/
مجتبی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۲
زن داداش!؟؟ دقیقن چی گفت مرتضی؟
۲
Saman207
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
تا سطح مادر و خواهر رو که بازیکنای بومی خودمون اونو در حد لالیگا بلدن!! ولی زن داداش رو فکر کنم باید برن لالیگا اونجا آموزشش ببین!!!
۷
....
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۱۲
تو هم فحش میدادی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر