فهرست
اتفاق روز؛ عکس‌های پرسپولیسیِ فرشاد پاک شد
اتفاق روز؛ عکس‌های پرسپولیسیِ فرشاد پاک شد

اتفاق روز؛ عکس‌های پرسپولیسیِ فرشاد پاک شد

آی اسپورت - فرشاد احمدزاده برای لیگ نوزدهم به ایران برمی‌گردد ولی احتمالا در تیمی غیر از پرسپولیس بازی می‌کند. احمدزاده بعد از یک فصل نه‌چندان موفق در لیگ لهستان، به دوران لژیونر بودنش پایان می‌دهد و برای فصل آینده به لیگ برتر می‌گردد. البته شنیده شده فرشاد احمدزاده با وجود بازگشت به لیگ برتر، برای پرسپولیس بازی نخواهد کرد. با جدایی برانکو، شانس فرشاد برای حضور در پرسپولیس کمرنگ شده و با وجود علاقه‌اش برای بازگشت به پرسپولیس، تماسی از سوی این باشگاه با او حاصل نشده است.

یکی از دلایلی که از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس با احمدزاده تماسی گرفته نشد، بخاطر مشخص نبودن وضعیت سرمربی این تیم است. در صورتی که جدی‌ترین گزینه فعلی این باشگاه یعنی یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند هم شانس فرشاد احمدزاده برای بازگشت به پرسپولیس کمرنگ‌تر خواهد شد. یحیی گل‌محمدی معمولا با آرایش 2-2-2-4 بازی می‌کند که این آرایش نیاز به دو هافبک کناری دارد. در حال حاضر مهدی ترابی، امید عالیشاه، بشار رسن، سروش رفیعی و سیامک نعمتی در این پست برای پرسپولیس بازی می‌کنند و ضمن اینکه زمزمه بازگشت وحید امیری هم به گوش می‌رسد. اتفاقی که شانس فرشاد احمدزاده را برای بازگشت به تیم سابقش کم کرده است.

فرشاد احمدزاده برای بازگشت به لیگ برتر دو پیشنهاد دیگر هم داشت. شنیده شده تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان خواهان به خدمت گرفتن شماره ده سابق پرسپولیس هستند. دو باشگاهی که مذاکرات مثبتی هم با فرشاد احمدزاده داشتند و حالا که پرسپولیس برای جذب فرشاد اقدام نکرده، شنیده شده که احمدزاده تا آخر امشب به یکی از این دو باشگاه جواب مثبت می‌دهد. زمانی این شائبه بیشتر رنگ واقعیت گرفت که این بازیکن تمام عکس‌هایش در صفحات مجازی با پیراهن پرسپولیس را پاک کرده است.

 

90tv

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-06-22 16:34:00
نظر دهید

۱ نظر
عارف
شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۸
به درک
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر